bugün

Böyleleriyle temiz dövüşmeyeceksin. Yanına beyzbol sopası alıp öyle gideceksin kavgaya ve ilk darbeyi sen vuracaksın. Kaval kemiğine doğru geçireceksin sopayı, böylece rakibin canı yanar ve istemsizce eğilir. Sonra da vereceksin sırtına odunu.
Ya da yeterince psikopatsan ağzında jilet çevir korkar karşındaki rakip.
Ya da karşı cinsten birisiyle kavga ediyorsan veya aynı cinsten ise ama sen yeterince ılıksan dudaklarına yapış ve bırakma. Nefes alamayıp bayılsın. Savaşma seviş taktiği.
Ya da bilgisayardan yeterince anlıyorsan sağ tıkla özelliklerden ayarları düşür öyle döv.

Edit: Başlık bana kalmış.
(bkz: ışınlayın ışınlayıın)
ilk önce genital bölgeye hamle yapacaksın.
(bkz: çamura yatmak)
elinin içiyle burnuna tek sağlam korsun daha da kalkamaz şeklinde cevaplarla dolacak topic.
Kirli dövüşürüm sorun olmaz diyorsan hayalarına ve burun bölgesine saldırabilirsin not: ya o ya o
rakibe sağ eli yumruk yaptırılır. beş adım geri gidilerek yumruk göze denk gelecek şekilde kafa atılır. bu işlem bir kaç defa tekrar edilerek rakibin siniri yatıştırılır. bu şekilde olası temiz sopanın önüne geçilmiş olur.
gıdıklanan yerleri tespit ederek.
hassas bölgelere darbede bulunmak en mantıklısı.

ya da hiç zorlamadan sen haklısın deyip el sıkmak oradan uzaklaşmak.
kelime oyunuyla kafasını karıştırıp sıvışmak en akıllıcasıdır. dayak yemekten iyidir.
şayet rakiple kavga kaçınılmaz olmuş ve dayak geliyorsa;

bileğine kuvvetliysen rakibin burun yada boyun bölgesine sert bir hamle yap şayet var ise sert bir cisim kullanman şiddetin artmasına ve daha fazla alana nüfuz etmesine sebabiyet verecektir. buruna alınan darbe ani baş dönmesi, göz kararması, bir anda yüzde şişme ve görme kaybı gibi nedenlere yol açacağından işin kolaylaşacaktır. boyuna indireceğin darbede soğuk duş etkisi yaratır hatta bayılmaya sebebiyet verebilir. nefes kesilmesi de görülebilir. gerisi zaten kolaydır o cedden sonra.

benim tavsiyemse, kavgaya bulaşma ne olur ne olmaz adam haksızdır, sen döversin elinde kalır ölür al başına püsküllü bela. savuştur olayı ama yapacak başka şey kalmadıysa ver ayarı gitsin.
rakibin fiziksel özelliklerine göre değişir.

rakip iri ise; gerilla taktiği uygulanmalıdır.
rakibine en sert darbeni indirdikten sonra rakibinden uzak durmalısın. iri olduğu için seni kolayca yakalayacak vurmasa bile seni ezerek ananı sikecektir. *

rakip zayıf ise; yakın dayak adını verdiğimiz taktik uygulamaya konmalıdır.
rakibiniz zayıf olduğu için bazı darbeleri daha pratik ve seri uygulayabilecektir. siz de onun pratikliğini engellemek için yakın temasta bulunarak ardı ardına gelen haykikler, puşkiklerle rakibinizi alt etmelisiniz.

tamamen dövüşe konsantre olmuş bir rakibe tek darbeyle alt etmek(bayıltma hariç) oldukça zordur. vücut aşırı adrenalin salgıladığı için acı hissi daha az olacaktır.

sizden kat kat daha güçlü bir rakibi bayıltmanın sırrını veriyorum şimdi beni iyi dinleyin;

rakibin kulağının altına, çene kemiğine sert bir tokak rakibin bayılmasına neden olacaktır. tokat derken en ağırından Osmanlı tokadı yani. yumruk ta olur ama çene kemiğini kırabilirsiniz ve bu da 6 aydan başlar. )

hadi canlarım welcome the fight club!
2 yumruk yersen 1 yumruk atacaksın en azından hiç vuramadım deme ki gururun fazla kırılmasın. Tabi en iyisi ufaktan kaçmak.
burnuna vuracaksın. rakip yakınlamana izin vermezse vur kaç taktiğini uygulayıp rakibi zayıf düşürecesin ve zayıf anında yere düşürüp kafasını gözünü patlatacaksın.
kafayı burna oturtturduğun her kavgayı kazanırsın. bu net. he adam donanımlıdır o zaman ayrı. ayağında spor ayakkabı varsa büyük şans.

edit: kafa yemiş bir eksilemiş amk. *
kavgada kural olmadığı hatırlanarak sike daşşağa vurarak karşı tarafı paket edebilirsiniz. hatta billurları sıkarak istiklal marşı bile okutabilirsiniz.
taktik 1 ) Mahallenin bıçkın delikanlılarını alıp dövülecek rakibin ağızını burnunu dökmek.
taktik 2 ) Eğer kavga edilen rakip sizden hayvansa ve eğer alanda toprak varsa gözüne atarak testislerine vurarak indirmek .
taktik 3 ) hiç birimi olmadı (bkz: emaneti alıp gidin)
Boyun uzunsa yumrukla adamı uzaklaştır. Sonra bacağını tekmele. O yere düştüğünde hiç acımadan vur. Acırsan aciz olan sen olursun. Merhamet en kötü şeydir.
eğer hızlıysan sıkıntı yok istediğin zaman kaçabilirsin istediğin gibi dövüş.
valla başıma geldi kavga etmek zorundaydim bana tokat attı benimde sinir hastalığım var benden 3-4 yas büyük uzunda nasıl sinirlendiysem tek yumrukla 15 dakika bayilttim. solağım.

not : yumruk çeneye capraz geldi . cenenin çıkıntı olan yerin kenarina geldi yani. oraya gelen sert darbe bayiltir hatta çıkarır, kırar.
şahsımca tek dokunuşta indirebileceğin yerlere dokunmaktır, taşaklar değil ama boğaz ya da kulağa yakın yerler olabilir. rakip daha güçlüyse olabildiğince hızlı indirmek lazım.
taktik ile.
bükemediğin bileği öpeceksin .

yoksa o seni bükmeye devam eder.
Muay Thai ya başvurun. Anında etki. Ya da win chun. Net.
https://www.izlesene.com/...mrukla-yere-serdi/7634655