1. 1.
    tıpkı bir sabunu kirletmeye çalışmak gibidir.

sen ellerini ona sürdükçe o kirlenmez senin ellerin temizlenir.
    rakibini bile doğru yola sokan lider
    1 -1 ... telefoncu ekrem
  2. 2.
    ee baktılar dini sömürü, gösteriş olmadan bu halktan oy almak imkansız onlarda kamera önünde Kur'an okur namaz kılar hale geldi. imam osurursa...
    ... ekaleh
  3. 3.
    rakibini bile doğru yola sokan lider
    ... telefoncu ekrem
  4. 4.
    valla işin esasına bakarsak

-)uzun´a amerikan yahudi lobisi başbakan olduğunda israil cumhurbaşkanının bile sahip olmadığı "yahudi üstün hizmet madalyası" vermişti...

-) kendisi ve karısı hakkında yazılan "musa´nın çocukları" kitabı yazarını hapse attırmış, ancak kitapta iddiaların hiçbirisini yalanlayamamıştı (kitapta uzun´un ve eminaanımın yahudi kökenli olduğu ve eminaanım´ın ailesinin yahudilik durumları anlaşılmasın diye soyadlarını değiştirdikleri iddiası falan vardı)

-)kendini çok müslüman gösteren eminaanım, varşova gezisi sırasında, üç adet çok büyük "menorah" - yedi kollu şamdan- en önemli yahudi sembolü, şabbat akşamı yemekte yakılır- satın almıştı...

(bi müslüman kadın, üstelik de kapalı bir kadın, neden yahudi sembolü olan şamdandan 3 tane alsın?..benim annem de yurtdışına kaç defa geldi, beni ziyaret etti- o aldı mı- hayır- aklına bile gelmedi, senin annen alır mıydı?)

-)tayyip erdoğan başbakan olmadan önce 6 ay abd´de kaldı, o 6 ayda ne yaptı, halen daha kimse bilmiyor.

-) tayyip erdogan kendisiyle ilgili, diplomasını soran bütün davaları geri çekmek zorunda kaldı, çünkü bir mahkemeye ibraz edebileceği bir diploması yok.

-)fatiha suresini okumak istemesinin sebebi sadece fatiha suresini bildiği içindir, o imamoğlu gibi yasin okuyamaz, zira imam hatip lisesini, mütemadiyen bütünlemeye kalarak zar zor bitirdi, çok zayıf olduğu ilk konuysa "kuran ve ayetlerle" ilgili olan bir dersti.

-)tayyip erdogan hiçbir zaman "ben türküm" demedi, "ben bilmiyorum, babama sormuştum o da bilmiyordu" dedi. mesela ben tamamıyla türküm, babama sormama da gerek yok. bazı kaynaklarda tayyip erdogan´ın bir gürcü yahudisi olduğu söylenir, gürcü yahudileri karay yahudileri gibi çok iyi seviyede türkçe konuşurlar.

-) cumhurbaşkanı olmanın ilk şartı yüksekokul mezunu olmaktır, aslen tayyip erdogan´ın attığı hiçbir imzanın geçerliliği yok.
    1 -1 ... paganviodio