1. 1.
  efendim herkes rakı şişesinde balık olmanın iyi bir şey olduğunu söyler. hatta o kadar ki insanlar rakı şişesinde balık olmayı hayal etmiş ve üzerine sözler yazmış, bununla kalmamış garip düşlere yelken açmışlardır. murat yılmazyıldırım'ın düşlerine yelken açması kat kat iyidir ve murat abimize kimileri garip yakıştırmalar yapmışlardır. hesap edin murat abimize bu kadar yapıştırma yapılıyor ama rakı şişesinde balık olmayı düşleyenlere imrenilerek bakılıyor, garip ve cahillik kokuyor. konuyla ilgili önsözden sonra bu zararlardan bahsedelim biraz... yani kimsenin göremediği zararlardan, iki saattir anlatmaya çalıştığım zararlar aslında kimsenin göremediği zararlar, görseler dahi görmezlikten geldiği zararlar.
  kral çıplak elbiseyle boy gösterirken ufak bir velet çıkmışta "aaaa lan bu çıplak ahaha" deyince millet aydınlanmış. yani bu zararları görmek için gözümüzü 4 açmalıyız.
  bu zararlardan bir tanesini söyliyim bari; balık sarhoş, aklı yerinde değil ve birisi geliyor rakı şişesinin kapağını kapatıyor. ne oldu balık zarar görmedi mi? gördü, balık öyle bir zarar gördü ki... acı çekerek ölecek.
  bu zararlar öyle zararlar işte, konuşturmayın lan beni ağlamak üzereyim...
  3 ... goddar
 2. 2.
  bir nevi sprite reklamı bu yav. sıcaktan ve alkolsüzlükten bunalan geç birde bakar rakı şisesi..çevresindeki insaların şaşkın bakışları içinde atlar.arkadada güzel bi müzik çalr bu sırada..ne zararı varki bunun..
  (bkz: imaj hiç bişey rakı çok şey)
  ... hayrola genc
 3. 3.
  balık olduğunu bile farkedemeyecek hale gelmek.
  ... kolibandı