1. 1.
  soma da yapılandır içeride en az 450 kişi daha vardır sigortaya kayıtlı olmayan ve yaşı küçük olan ölüler yaralı gibi maskeyle ambulansla dışarı çıkarılmakta ailelerde bulunamadı diyerek olayı kapatacaklar.
  en az 750 ölü sayısı içeride kalanlarla beraber bunu açıklayamıyorlar tepkiler yüzünden.
  ayrıca trafo kazası değil bir ay önce çıkan bir yangının üzerini betonla kapatmışlar ama yangın içeride devam etmiş sonunda dışarıda sıçramıştır.
  4 -5 ... ecemcix
 2. 2.
  bunlar madende görev alıp kimliğini belirtmek istemeyen kişiler ve yakınlarının beyanıdır.
  malumunuz şirket sahipleri ve akp dolayısıyla rte ilişkisi.
  1 -1 ... ecemcix
 3. 3.
  sabah gazetesinin saçmalamalarına karşılık olarak sözcü ve benzeri medya kuruluşlarının geliştirdiği saçmalıklardandır.
  en azından öyle olması umut edilir. ya gerçekse diye de insanın aklına soruların gelmesi normal midir? bilinmemektedir.
  ... zalahani
 4. 4.
  ve o 450 kişinin ailesi sessiz sakin bekliyor değil mi. aaa ama dur dur, ak partililer sus payı vermiştir.

  dipnot: ne ak partili ne vatan haini ne kapitalist ne de orospu çocuğuyum ama bu kadar yalan da fazla be kardeşim yeter.
  2 -1 ... turkischer
 5. 5.
  yalan falan değildir o çıkarılmayan kişilerin aileleri hala çıkarılacaklar diye beklemektedirler. ama çıkarılmayacaklar.
  3 -1 ... ecemcix
 6. 6.
  şerefsizliktir eğer varsa böyle bir durum ne dinen ne ahlaken ne de hukuken doğru ve kabul edelebilir durumdur. vicdansızlıktır.
  ... kayip yazar
 7. 7.
  300-450 arası(!) aile hala beklemektedir ama kimsenin haberi yok, kimse yayınlamıyor değil mi. çok ironik şeyler bunlar, kimisi de vardiya değişiminde olmuş patlama 800 + 800 den 1600 kişi içerdeydi diyor yok anasının amı be sebastian, halkımız neden objektif olmayı beceremiyor ulan.
  ... turkischer
 8. 8.
  Halkı kandırmaya çalışıp anca yumruk atmasını bilen şerefsizlere karşı söylenecek çok şey var fakat şimdi sadece dua edelim.
  1 ... rosalindaaa
 9. 9.
  koordine merkezinde yardımcı elaman ve yöneticilerde dahil 50 kişi çalışıyor desek. her şeyi göze aldık diyelim 49 kişi cesetleri çıkarmamak gibi bir düşünceye sahip olsa bile bir vicdan sahibi insan bunu illaki açıklar korkusuyla böyle bir davranışa kimse cesaret edemez. ayrıca arama çalışmalarında maden içinden canlı çıkan ve kurtarma çalışmalarına katılan ve arkadaşını akrabasını madende şehit veren insanlarda var. böyle bir durum söz konusuyken de hiç bir insan evladı cesetleri çıkartmayalım düşüncesine sahip olamaz. ayrıca öyle bir durum söz konusu olsa bile madendeki sıcaklığın ve nem oranın yüksek olmasından dolayı bedenlerin daha hızlı bir şekilde deformasyona uğrayacağı ihtimali doğrultusunda yine cesetleri çıkarmama durumu söz konusu olamaz.

  yazara: isteğim bu hastalıklı düşünce yapısından bir an önce kurtulmanız.
  ... tuzak815