bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    feysbukta orda burda, tüm sosyal paylaşım sitelerinde rakı içen bir kız fotoğrafı varsa yorumların olmazsa olmazıdır. hayır efendim anlamıyorum bu şekilde hatun düşürülüyo da bizim mi haberimiz yok. ayrıca rakı içen kız can man değildir. senin benim gibi insandır amk.
    3 ... hazircorbamakarna
  2. 2.
    bir çakal beyanatı.
    ... vigilante8
  3. 3.
    değildir. aldatma potansiyeli vardır. bir de parasıyla erkeğini esir tutar. terkedilebilme durumu yüksektir. o kadar erkeğine geni$ olmıcan anacım bu devirde.
    -2 ... basak burcu errrkegi
  4. 4.
    yanlış genellemedir. rakı illa ki şöyle içilir, şu kişiler içebilir diyen kuralcılardan değilim; ama rakı içen kadın, kız bana hep itici gelmiştir. bira iç, votka iç, şarap iç gözünü sevim.
    ... atid
  5. 5.
    olsa olsa patlıcandır.

içkiyi sevmem, içki içenide sevmem.

eddit: rakı içen hatunlar rahatsız.
    -3 ... birazdangelirim
  6. 6.
    tabii can olacak, hele bir de gönlü yoksa sizde daha çok candır. içip içip kendini bilmeyecek ya da hormonlarına dur diyemeyecektir. rakıyı içerken can olan kız, sabahına kezban olacaktır.*
    -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  7. 7.
    özlenendir. hele birde iki parmağıyla kadehi tutuyor, gözlerini kısıp ufka bakarak hayata dair bir planını anlatıyorsa. yaslan geriye ve ses çıkarmadan dinle.
    2 ... evliya celebi
  8. 8.
    içmesine herkes içebilir ama önemli olan 5. dubleden sonra nasıl olacağı sorunsalıdır.
    ... satisfactionguaranteed
  9. 9.
    salak saçma bi önerme. kaldı ki şu x candır kalıbı kadar mide bulandıran başka bir şey daha yok arkadaş benim nezdimde. evet.
    -2 ... fikir muhendisi fikri
  10. 10.
    rakı içen kadının kalitesini bilen zeka pırıltısıdır.

(bkz: bursa da rakı içme adabı atölyesi)
    -1 ... truvaefes2
kapat