1. 1.
    (bkz: burkuk balik)

serin bir yaz akşamıydı pek sevgili ulu sözlük solcusu, pasif, gay , ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi rakı balık sever kardeşlerim.

arkadaşlarla zikir için toplanmıştık bizim özel güvenlikli, asansörlü, saunası, spor salonu bulunan malikanede. huşu içersinde hocamızı dinleyip feyz alıyorduk kendisinden.

rakılı, balıklı kart solcu kadınların bulunduğu ortamlardan uzak durmaya tövbe edip rahmana gelmiştim anlayacağınız.

lakin gelin görün ki geçmişine sünger çekse de insan peşini bırakmıyor rakı balık sevdalısı kart solcu kadınlar. cep tel. no' mu değiştirdiğim halde nereden bulmuşsa no. mu aradı eski kırıklardan rakı balıkçı bir kart solcu karı.

cep. im acı acı çaldı, tam da vaazın en helecanlı yerinde. hemen havuz manzaralı balkona çıktım konuşmak için, "alo" dedim titrek bir ses tonu ile, korkuyordum çünkü. yeniden o rezil, leş gibi anason kokan, kimin kimi sevdiğinin belli olmadığı türlü türlü keyif verici maddelerin tüketildiği lanet gecelere dönmekten.

veee korktuğum başıma geldi, eski kırıklarımdan biriydi arayan. "forkotmoz çok ozlodom sonlon roko bolok yopmoyo, n'olor boloşolom" dedi açar açmaz.

"tövbe de kaşar, ne rakısı ne balığı, ben doğru yolu buldum bir daha arama" diyerek tepki gösterdim. allam sen affet beni, "roko bolok yopolom" dedi bana ya. tövbe, tövbe münafık ya.

anlamadı tabi, ısrarcı tavırlarına devam etti. "n'apsam" diye düşünürken malikane davet ettim bunu, hocamızı dinlerse doğru yolu bulur ümidiyle. geldi hemen 2009 model doblo kullanıyordu kendisi. dizel, beyaz renkte. camında "k.atatürk" stickeri var ama.

içeri davet ettim bunu. cemaati görünce şaşşırdı, "cnm gel artık tövbe et, bırak artık bu spontan yaşam tarzını" dedim tepki gösterdi bu.

"hono roko bolok" falan diye söylenmeye başladı, o sırada benim asfalyalar attı tabi "muhterem hocamızın yanında ne cüretle rakı dersin lan" diyerek tokatlamaya başladım bunu, ama nası vuruyorum solcuya vurur gibi.

muhterem hocamız girdi araya, "farketmez münafıkları bu şekilde doğru yola getiremezsin, siz şimdi odayı boşaltın" dedi.

çıktık dışarı, bir kaç saat sonra doğru yolu bulmuş bir şekilde çıktı dışarı bizim rakı balıkçı. anladım doğru yolu göstermişti hocamız. telefonlarını alıp verdiler, biz de vaaz dinlemye devam ettik sonra tabi, bir münafığa doğru yolu göstermenin verdiği gönül rahatlığı ile.
    2 -6 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Kadın ruhundan anlamayan insan vezziyetidir.

Lan o değilde 2 entry var ikisi de görünmüyor. Nasıl donuzladıysam.
    3 -2 ... kalahari dogumlu kutup ayisi
  3. 3.
    insanın yapası gelir. Ulan mis gibi evde durmak varken amacın ne dinsiz.
    ... trinitrotoluen