bugün

bir soru.

bünyeme kamalizm ne zaman uğrar acaba?
rakıyı iç bitir sonra boş şişenin sivri tarafına otur.

tam girince gelir.
Maya bozuksa rakı içmekle de gelmez deve sidiği içmekle de.
ugrmz krds ugrmz olarak nickini değiştiğin zaman.
kardeş en yakın hastaneye gidip bana beyin nakli yapın diyorsun ondan sonra rakıyı da içtin mi kemalistlik hemen yükleniyor.
halk tv yi açarsan süreç hızlanır.
nutuk u tamamen okuyana direkt yükleniyor. evet.
kemalizm vatanseverlikten, adalet duygusundan ve hak savunuculugundan gelir. bunlarda insana rakıyla gelmez, icinde olur. rakiyla, sadece ahmakken, ictikten sonra sarhos bir ahmak olabilirsin.
öyle rakı içmekle kemalist olunmaz sizi gidi haysiyetsiz şerefsizler! Atatürk düşmanları.
ayran içince gelecek olan din güncellemesinden çok daha sonra geleceği kesin..
cuma namazına gittim ne zaman 6 yaşında çocuk görsem tahrik olurum?

sorusuyla aynı iğrençliktedir. yapmayın böyle şeyler.
içinde kemalizmi hissetmek istiyorsan sen gel, iliklerine kadar hissettiririm ben sana... Birkaç gün otururken zorlanabilirsin ama olacak o kadar..
Değil rakı, anason tarlasına, alkol basıp hüpletse bile, Atatürk ve ilkelerini anlayamayacak vizyonda mikroorganizmalar için, beyhude bir bekleyiştir.
Gelmez canım, kalk bi kahve iç!
annemin diz kapağına boşaldım ne zaman dindar olurum? şeklinde karşılığı olan iğrenç sorudur.
Raki ile ilgili degil akilla ilgili hadisedir. Eksik akilli muhterem.
hocam senin durum biraz kritik o yüzden içtikten sonra şişeyi tutkallayıp üstüne oturman lazım.
daha geçen hafta koyu bir yobazı bu yöntemle 100lük şişe kullanarak laik yaptık.
sen zemzem suyu iç, sonra altı yaşındaki kızını zik. sorarlarsa , ben gayet normal bişey yaptım, dersin.

rakı adabını bilene gülümser, sizin gibi çocuklara tecavüzü koruyanların semtine uğramaz rakı.
O iş öyle olmuyor seni beyinsiz. Bunun için beyin lazım. Fazla çabalama.
zıkkım iç aptal orospu çocuğu. sizin gibi beyinsizlerle aynı ortamda bulunmak bile midemi bulandırıyor insan müsveddesi, rezil, lümpen, vasat. Oh be rahatladım!
gelmiştir
Atatürkçülük kanı bozuklarda tutmayacak bir aşıdır. Merak etmeyin değil rakı, şırıngayla Atatürkçülük enjekte etseler sizden adam olmaz.
sen otur hemen kalkar.
Değil rakıyı, rakının şişesini soksan bir tarafına, maya bozuk olduktan sonra faydasız.
kafası gelmediyse gel vereyim ben sana kafasını...
Badelenmekle gelen yobazlık kadar kolay olmuyor o işler yiğen. Kumaşında adamlık olmadıktan sonra ne yapsan naçar.