bugün

çelişkinin anneannesi.
görsel
ayran lan o.

afiyet olsun kişisidir. rakı içen insandan zarar gelmez. evet.
Türbanlı bacımıza hakaret ediyor bu paralel yazarlar. Türbanlı bacımızın fıtratında içki içmek yoktur.
(img:#859406)
(bkz: algıda seçicilik)

Memeyi nerde gördün?

Tanım: kendine zarar veren insandır. Her türlü anlamda.
Cemaat yolları Yokuştur rakilari tokustur.
https://encrypted-tbn1.gs...eErcycDg1cS06H3ELvMJBQmYp
Siroz tehlikesiyle karşı karşıya olan kızlardır.
nasıl her sakallıya dede demiyorsak, her türbanlıya da günahkar değildir, cennetliktir diyemeyiz.

inananlar, inanmayanlar bir de inanıyor gibi gösterip inanmayanlar var. onlar en tehlikelileri zaten.

afedersiniz gruba giren modelleri bile var bunların.
Rakı dinindendir. Rakıya su yerine takiye koyar. Bense susuz içmeyi severim. Kahve ve rakı sade ve muhabbetle içilir.türban ise rakının lezzetini bozar. Adaletin kıvamını bozduğu gibi. Ne alaka dersen de bu ülkeyi ikiyüzlü dinciler bozmadı mı,? Dilerim sahte rakılara gelesin zilli demek istiyorum.
türban giyen alemci gözüyle de bakabilirseniz sanıyorum dünya daha adil bir yer olacak.
Rakı içen müslüman kadar abestir. Aslında rakı içen müslüman bunun kapsayan kümesidir. O cihette değerlendirmek lazım.
Kadın olmak zor yemin ederim.
Aynı mekanda karısını aldatıp işi bitince günaha girmemek için gusül abdesti alan 20 tane hıyar var.
Seviyeyi yükselttim.
La müslüman adam içince söz olmuyor ki sahilde bar dolu her gece her gece içiyonuz. Türbanlı olunca dikkat çekiyor, yani sizde haklısınız. Adam bilinçli takmamış ki kafasına, ama siz baya takmışsınız kafanıza o belli.
Burjuvazi dincidir. Yani rakı içen, nikahsız ilişki kuran, faiz yiyen, kul hakkı sömüren; Allah ın ve rasulunu gelirine, kârına karıştırmayıp; sakalla, başörtüsüyle dindar geçinen munafıklar ve fasıklar çook!

E bu iki yüzlülerin yüzünden sizler ateist, komünit, anarşist olurken bizler de sürünüyoruz ya zaten. Şöyle yaşadığınız çevreyi bir gözlemleyin bunu rahatlıkla kabul edeceksiniz.
Benim türbanlı bacıma zorla rakı içirdiler.
herkesin tuttuğu kendine kardeş.
Rakı içen türbanlı değil belki ama çok sevdiğim bir arkadaşım var, kız 5 vakit namazını kılıyor sonra da bara gelip bizle içkisini içiyor.
Ağzının tadını bilen türbanlıdır yarasın.
Bir bardak otlanmak istediğim türbanlıdır.
Alamıyoruz artık Azizim.
Gücümüz yetmiyor..
iyi saksolar.
(bkz: Rakı içerken yapılmaması gereken hareketler)
Ne bu perhiz bu ne lahana turşusu dedirtir. Ya türbanı takma ne halt ediyorsan et. ya da takıyorsun ona göre davran.
aklın yolu bir.
Zemzemle içiyorsa helaldir ona.