bugün

sabah gazetesinde köşe yazıları yazan bir hatun. kilolarıyla pek bir barışıktır, her halta maydanoz olan, aktivite insanıdır. *
efendim sabah gazetesinin yazarı. gelecekte dişi hıncal olabilicek potansiyeli olsa da olamaz o ayrı. ha neden olsun o da ayrı bi olay.

benim asıl takıldığım olay geçen gün ki yazısından bir kısım. yazı spoiler içermektedir. gerçekten şaka değil. şöyle ki:

--spoiler--
bu yazar hanım kızımız canavar filmine gitmiş ve ondan bahsederken canavarın sadece bacağı ve kolu gözüktü demiştir. be yazar kadın ben o filmi seyretmemiştim bunu böyle çat diye ne diye yazıyosun?! ne diye??
--spoiler--

neyse olmasın bir daha. lütfen...
hayal dünyasında yaşayan yazar. geçenlerde köşesinde okuduğum yazısına cidden şaşırdım.çünki tam olarak bir senaryoyu gerçek diye okurlara yutturmaya çalışmış.yok efendim bir gece telefonu çalmış çok ünlü zengin sanırım yakışıklı (yada yakışıklı değildir ben uyduruyorda olabilirim) bir bey hanımımızı götürmek için çok ısrar etmiş oda cevabını vermiş.olmaz mı olur ama olsaydı oraya yazamazdı,yazdırmazlardı kaba et bunu yemezdi ki öyle bir kurgu vardıki gerçek olması çok güç.yani kısacası köşesinden egosunu tatmin etmeye çalışıyor.ne gerek var aptal yerine düşmek bu kadar mı lezzetli bilinmez ama bir gün kabak tadı verirse yazık olur xl ca
Kanaltürk'ün yeni yarışması Krizdeyiz i sunan azıcık balık etli gazeteci.
kendisiyle barışık insanlardan. ayrıca gayet güzel bir yazıya imza atmıştır.

ibo'nun diline düşmektense,pezevenkin eline düşmeyi tercih ederim.

http://tinyurl.com/dmj7xv
hiçbir özelliği olmadan önce gazeteci şimdi de tv programcısı olmuş gereksiz ötesi insandır.
an itibarı ile disco kralı adlı programda gaflet ve dalalet içinde izleyebileceğiniz yazar.(en azından kendine öyle diyor)
haberturk gazetesinde köşe yazarlığı yapan,köşe yazarlığı kadar iddaa ekindeki basketbol yorumlarıylada objektif ve beğeni kazanan yazardır.futbol bilgisi ve analizleride bir bayandan beklenemeyecek kadar güzeldir.ısrarla takip etmekteyiz.
asla ve kat'a yapmaması gereken işleri yapan, bence hertürlü konuda hiçbir fikri bulunmayan ama hepsini bildiğini sanan antipatik şahıs !
dünkü yazısında sekiz defa "seks" kelimesi kullanmış, büyük balık etli kadın...
geçen sezon kanaltürk ekranlarında krizdeyiz isimli yarışma programını sunarak gelir durumu orta ve yukarısı olan yarışmacıları feci azarlayan komik kadın.

- yahu iki öğretmen karı kocasınız. bütçeniz yok gibi bir de ekstra harcamalar yapıyorsunuz ne dengesizsiniz.. hayret yani.

ayrıca habertürk gazetesi'nin magazin ekinde köşe yazarlığı yapmakta.
MSMdeki tiyatro eğitiminden hayal meyal hatırladığım 'ötmenim ötmenim' diye parmak kaldıran kişiyle aynı kişi olup olmadığı devamlı aklımı karıştıran informal köşe yazarı.
GAzete HAbertürk'ün magazin ekinde yazar. Aslında magazin ekinde yazılmayacak kadar ciddi konulara da parmak basar. Ama zaman zaman tv, sinema dünyasından yazması nedeni ile onu buraya layık görmüşler. Bazı konulara ise özenle parmak basması beni şaşırtır. Onca köşe yazarından, sorumlu gazeteciden olayı gören bir bu kadın mı var diye? Sözgelimi 26 Kasım 2009, perşembe günkü yazısında Bilge Köyü'nden taşınanların evlerini, adreslerini hatta oturduğu apartmanların isimlerini gösteren tv kanallarına giydirmiş. Gerçekten de burada Rahşan Hanım'la aynı görüşte olmamak elde değil. Sanırım bu kanalların istediği, yakınları öldürülenlerin biraraya gelerek verilen, gösterilen adreste yeni bir katliam yapmaları ve çoluk çocuk demeden burada gizlenenleri öldürmeleri. Bunu da bir bu kadın görüyor ama daha çok girilen entry'lerde kilosuna takılmış durumda. Oysa ki sorun insanların dışında değil içinde.
An itibari ile sky türk'te, matrax adlı programa konuktur ve
insana "bi saniye sus be kadın " dedirtmiştir.
kadın yerine bayan kelimesini kullananlara karşı faşitçe yaklaşımlarda bulunmuş yazar. yok ataerkil toplum olmamızdanmış yok kadının adı yokmuş. ne alakası varsa? bayan sadece daha kibar olduğu için cazip gelmiştir o kadar. kadına karşı bu kadar negatif ayrımcılık varken, bayan diye hitap edilmesinin abartmaya değer tarafı yok bana göre. bir ara her gün bu konuda yazıyordu, bu yüzden dellendim, yazayım dedim*.
kendin sempatik sanan ama insanın sinirlerini zıplatan. her konu hakkında yorum yapan köşe sahibi. *
son derece gereksizdir.
twitter, facebook, (belki) sözlük hastası bir kadın ve bunu köşesine gereğinden fazla yansıtıp, "tiwıtır da a bana böyle dedi, b bunu yaptı, c şöyle bir şey söyledi, ben de bunu dedim" tadında kimseyi ilgilendirmeyen şeyleri de yazmaktan geri kalmıyor.

öyle ki, yazdığı yazıları da sözlüğe entry girermişcesine yazıyor. olmasa da olur aslında.
herhangi bir sözlükte yazdıklarının aynısından bin tane bulabilirsiniz.
konuşmaları da yazıları kadar bol ve fuzuli olan köşe yazarıdır.
ayşe arman'a seksi pozlar verme çabası içine girmiş...burdan da kendisine sesleniyorum; çık hemen o çabanın içinden...lütfen de tekerrür etmesin...gerekirse para vereyim bir daha yapma.
gevezelikte sınır tanımayan ve antipatik unsurlar uyandıran hafif kilolu bir teyzemizdir.
an itibari ile beyaz show' un konuğu olan yazar kişisi. seksi fotoğraflar vermiş kendince. kapat ablacım, seksden soğudu tüm erkekler. *
açtığı salon salomanje memeleriyle beyaza jest yaptığını düşünen yazar.
aşırı libidosunun kurbanı gazeteci.
Konu: "Dekoltemi açtım, tecavüzcümü bekliyorum"

http://www.haberturk.com/...im-tecavuzcumu-bekliyorum
http://im.haberturk.com/2...1830_detay.jpg?1297950148

alttaki yorum: *
Misafir17 Şubat 2011 Perşembe 10:12
kapat kapat. allah cezanı versin. rüyama gireceksin *

kahkahalarla güldüm. *
güncel Önemli Başlıklar