1. 1.
    Kaynağımın bana söylediğine göre, Saray'da Erdoğan'la görüşen CHP'li isim Muharrem ince'ymiş. Hatta kaynağım ince'nin hangi araçla geldiğini, saat kaçta Saray'a girdiğini, kaçta çıktığını dakika dakika söyledi. Ben de gazetecilik refleksiyle aldığım bu önemli bilgiyi köşemde isim vermeden yazdım. Gelinen durum, bu ismi açıklamamı şart koştu. Ama önemli bir şeyi belirtmek istiyorum. Bu görüşme ve isimler, kaynağımın iddiası. Ben de bu önemli iddiayı Türkiye gündemine taşıdım. Bakalım taraflar şimdi ne diyecek…'

“O ZAMAN BEN HATA YAPTIM”

Gecenin ilerleyen saatlerinde televizyon programındaki canlı yayına da katılan Turan, ‘haberin kaynağı kim?’ tartışmalarına değindi. Kaynağı açıklamayacağını ifade eden Turan, “Bu kişi Muharrem ince’dir diye ben açıklamıyorum. Bu kaynağın verdiği bir isimdir. ince’nin söyledikleri de doğru olabilir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da açıklamaları doğru olabilir. Ben kaynağın bana verdiği ismi açıkladım. Kaynak soruluyor. Eğer gerekirse kendisi çıkar ve açıklar. Benim bu kaynağı şimdi açıklamam çok ayıp olur. Kaynağımı 20 yıldır tanıyorum. ince’nin söyledikleri de doğru, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da açıklamaları doğru. Benim ne söylememi istiyorsunuz?, O zaman benim verdiğim bu haber yanlıştır, ben hata yaptım” dedi.

“KAYNAĞIMA GÜVENDiĞiME PiŞMAN OLDUM”

Yalan olduğu bellidir. dağılın yatın uyuyun iyi geceler.
    5 -1 ... desifreleyici
  2. 2.
    https://video.uludagsozluk.com/v/gecenin-şarkısı-155458/

... pilihozlu haci baron bey
  3. 3.
    Ne idüğü belirsiz bir şizofren ülke siyasetini ne hale getirebiliyor.
    2 -2 ... tenete
  4. 4.
    Şimdi bu yalan haberi atıp kaç kişiyi zan altında bırakıp kamuoyunu yanıltan bu adam cezasızmı kalacak?devlet bunun cezasını kesmeyecekse ne yapacak.
    2 -1 ... kalahari 1
  5. 5.
    Haberini teyit etmeden yayınlayan gazeteci, haberci değildir. Olsa olsa mahallenin dedikoducusu olur. Halimiz ortadayken bunu gündem yapanlar ise ayrı gerizekalıdır. Mesela kasım ayı bitiyor s-400'ler yok. Niye yok?
    2 -2 ... huzursuz adam
  6. 6.
    ben demistim ortalik karışacak vaziyet alin beyler diye.

bu chp iki kısım anladığım kadarıyla. birisi chp nin gerçek parti politikasını benimsemiş baykal gibileri.

diğerleri pkk/ hdp/lgbt/pyd gibi ne partiyle ne partinin amacıyla alakasi olmayan günü kurtarmaya çalışan kısım.

burda mağdur edilmeye çalışan atatürkçü kesim olduğuna gore diğerleri çoğunlukta malesef. zaten bir oy hdp ye bir oy chp diyen zihniyet ataturkcu olmayan kesim. ne yazık gercekten kaliteli muhalefet yapabilselerdi bu ülke cok daha iyi yerlerde olurdu. şimdide birbirlerine düştüler.
    1 ... bittimiacaba