1. 1.
  16 yıldır dillendirilen "abd'ye kafa tutan lider, dünyayı titreten lider, eskiden eziktik şimdi dik duruyoruz" tarzı lafların nasıl bazı ibnelerin götlerine girdiğine şahit olduk.

  Bu olay gösterdi ki abd erdoğan'ı kedi gibi ensesinden yakalamış. her istediğini ekonomik baskı yoluyla kendisinden alabilir.
  Yani Reisin reisliği trump iki tiwit atana kadarmış amk.
  14 -3 ... ferdici
 2. 2.
  Başkan şunuda yapabilirdi,rahibi vermeyip memleketi iflasın dibine sokardı,sonra isyanlar terör kaos gırla giderdi.baktı bu tutumun ülkeye faydası yok rahibinizi.... deyip alın sizin olsun dedi.kafa tutmak için sırtın sağlam olacak.
  3 -11 ... kalahari 1
 3. 3.
  Dünyada dev devlet, büyük devlet, devletcik, devletimsi, gdevlet gölgesi...gibi sıralamaların olduğunu, bizim de taslak durumunda bir devlet olduğumuzu öğrendik... daha doğrusu bu bilgimizi pekiştirdik...
  4 ... kralzeus
 4. 4.
  sorgula sal. marifet kısa zamanda halletmek.
  ... ilgisiz ve sorumsuz insan
 5. 5.
  Bağımsız bir yargıya sahip olduğumuzu gördük.

  Tabi yersen.
  2 ... cay tozu
 6. 6.
  yeni bir şey öğretmedi. zaten 16 yıldır onlarca kez gördüğümüz senaryoyu tüm dünya gördü. brunson'u alamazsınız deyince biz zaten bavulunun hazır olduğunu anlamıştık.

  benim şaşırdığım tek şey ise bu brunson denen adam 23 yıldır türkiye'de yaşıyormuş. yani ülkenin içler acısı durumu buradan net anlaşılır.
  3 ... serdarsl06
 7. 7.
  amerikaya nasıl kafa tutulacağını göstermiştir. muhalefetin ne dediği çok önemli değil. önemli olan amerikanın tüm tehditlerine rağmen sadece bizim istediğimiz için salınmış olduğu gerçeğidir.
  1 -7 ... kan tutan kasap
 8. 8.
  akplilerin dünyaliderimiz diyememesine sebep olmuştur.
  2 ... uzaytamircisi
 9. 9.
  rahip brunson vakasının bize öğrettikleri
  8 ... noxeca
 10. 10.
  bronson ile bitmiyor bu işler. eeyyy america, versene oğlum hocayı. hassktr len götün yiyorsa gel al. diye bağırır çiftliğinde aali baabaa'nın.
  1 -1 ... emihotspace