1. ?.
  verdigimiz rahatsizliktan dolayi ozur dileriz. gelebilecek tepkileri, ana avrat kufurleri en aza indirgemenin bir yolu. yalakalik. madem rahatsiz edeceksin arkasinda dur, di mi?
  (bkz: kacis edebiyati)
  ... laz pacino
 2. 1.
  yabancılardan kopyalanmış nezaket cümlesi.
  yıllaar önce yurt dışındaydım, inşaat ve benzeri işler yapılırken bu anlama gelen ''sorry for the inconvenience'' yazılı tabelalar görmüş, ''ne kibar insanlar bu gavurlar'' demiştim, bizde görmemiştim o ana kadar böyle birşey. yıllar geçti, her yede görür, görür, görür, görür, ..., görür, görür olduk ülkemizde bunlardan. yahu bu kadar rahatsızlık da çok değil mi, özür kabul edilmedi! her dakika her yerde yol tamiri kaldırım tamiri, özellikle de belediye seçimleri yaklaştı ya.. neyse abuk subuk entry nedeniyle verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. basri&basri.
  -1 ... basri
 3. 2.
  sanki msnde smiley kullanımı gibi iskinin belediyenin kullandığı sinsi sinsi gulen ve hiç pişman olmayanların kullandığı tabela yazısı
  -1 ... ejderham
 4. 3.
  Kişinin ruh hâline göre kâh güldüğü, kâh edeceği küfrün tonajını artırdığı, kâh hak verdiği kurnazvari öge. Anlayışınız için teşekkürler yazısı da cabasıdır.
  ... randimansiz mutefekkir