bugün

Lan Rafet el roman bile olsan kezo tuzağına düşüyorsun demek ki...
Heyy! en büyük trabzonspor diyerek, Andropoz dönemini hiçte sağlıklı geçirmediğini göstermiş bulunmaktadır.

Bir de trabzonspor üzerinden kız düşürmeye çalışmak nasıl bir çaresizliktir. Elinde hiç mi koz kalmadı. swh.
çocukluk yıllarımda çokça dinleyip çokça sevdiğim sanatçı. efsane şarkıları vardır benim için ve çokça anıları. kızıyla yaşıt insanlara yürümesi pek hoş olmamış.
Yıllara meydan okuyor.
Türkçe’yi yerle bir eden 2005 popçusu, bu ülkede ünlü şarkıcı olabilmenin yolu sanıyorum ki hiçlikten geçiyor.

50 küsür yaşında olup, 20li yaşlardaki kızlarla sevişme isteğini anlıyorum, kendi kendine erkekliğini ispatlama düşüncesinde ve bu durum dünya standartlarında normal azledilebilir.

Nitekim; etkileyici, kadınların başını döndürücü bir ritüelle o kızlara yürüseydi, pek çoğumuz ayakta alkışlıyor olurduk.

Entelektüel bilgisi, cümle kurma becerisi gelişmemiş, “bekar anneler s*k” arıyor reklamlarına” tıklayabilecek bir “eski” kuşak olduğu için başarıya ulaşamamış, gülünç duruma düşmüştür, elindeki popülerlik ve onca maddi imkana rağmen.

Her malın bir alıcısı olacağı için, devam etmesini diliyor inşallah arzuladığı genç hanımlarla keyifli dakikalar geçirmesini temenni ederken; acınası hale kendini düşürmemesini istiyorum.
Şarkıları güzel kendisi keko bir erkek can yaman özentisi.
yürüyelim arkadaşlar.
Maalesef işin acınası tarafı konuşmaları ifşa eden hesabın tamamen sahte olması. Muhtemelen hesabı yöneten kişi kadın bile değil. Mesajlara gelirsek Rafet el roman çok kibar ve nazik şekilde yürümüş. Eğer bütün kızlara bu şekilde yürüyorsa küsküsünü hayatta şenlendiremez.
ifşadan bahsetmişiniz ama adam yazmış kızda yazmış * demek ki kızda var bir işler.

Edit: Ortada da bir bok yok ayrıca. Gayet normal 2 yabancı gibi konuşma.
rafet el roman denilince gözümde sürekli

seeeeni istiiyoorum derken bi yerlere dayanmaya çalışan minibüsteki fordçular geliyor

(bkz: )görsel
adam seviyeli kibar sekilde asilmis muhabbet etmis.
sansa kezbana denk gelmis.
hem adama yaz karsilik ver hem ifsa et aq.
geri zekali.

napacakti uludag sozlukte gelip bana mi yazacakti.
bu sosyal medya nasıl bir çukurdur arkadaş. yılların sanatçısını maymun etti. vah ki ne vah!
Son zamanlardaki sosyal medyadaki adının anıldığı olayları tamamiyle viral amaçlı yaptırdığını düşünüyorum.
Çünkü bu ifşa işi komple aptalca, böyle konuşmaları, kızların hiç düşmemiş olmaları.
Bizim halka yarıyor ama dedikodu olsun da.

Tebrikler, kendisini yeniden duyurdu herkese. Yaşlı kurt.
görsel
Yine ve yeniden iş başında yiğidim.
size bir sır vereyim, tam bir meriç. sözlükte olsa linç edersiniz o kadarını söyleyebilirim.
En çok sürgün şarkısını sevdiğim sanatçı.
babası ismail Yaşdut, Almanya Grosszimmern’de 90 yaşında hayatını kaybetmiş.

https://www.posta.com.tr/...-romanin-aci-gunu-2340286
görsel
görsel
aşk değil pompa tatili.

şu bizim medyada beni 2 gün editör yapsalar ülke ya elden gider ya ihya olur.
Adamın özel hayatı.iki tarafda memnunsa sıkıntı yok.
görsel
şahane bir üretici.
türk müziğine dünya da olmayan bir sound kazandırmıştır. tabi dünya müziğine de.
sesi harikadır.
kıymetini bilmek lazım.