bugün

müzk programları ile yayında olan uludağ radyoda yapılabilecek programlardır.

sadece müzik programları ile sınırlı kalmayıp, acık oturum, uludağ magazin, uludağ paparazzi şeklinde porgramlarda yapılabilir.
spor sunumu olabilir diyeceğim öneri
(bkz: at yarışı yayını istiyoruz kampanyası)
*'her hafta en azından yarım sa.lik ileriki haftada olacak önemli kültür sanat programlarını belirtebilirsiniz.'sekline benzer 'her ildekini mi söyleyeceğiz?' sıkıntısına da 'büyük organizasyonları bari söyleyin' kalıbında önerilerdir.
(bkz: montajelemanı ile gönül kervanı)
tabi ki cumartesi ve pazar akşamları clup saati istiyoruz. destekliyor yayın yapmaya da hazır olduğumu belirtiyorum...
diceyin performansını puanla oylayabilme özelliği olmalı ve ortalama puanlar herkes tarafından görülmeli.bu sayede sevilmeyen bir dicey saatlerce yayında kalmamalı.
yıllarca sabaha karşı 5 de yayınlanan "duygulu türküler" programının hiç değilse radyoda prime time de yayınlanmasını öneriyorum. her sabah kanal d de o kadını gördüğümde vidanım sızlıyor bu dinmiş olur hiç değilse biraz.
ajdar canlı performans sergilesin
gecenin belli saatinde masal anlatılsın.
(bkz: gönül telimizi titretenler) *
8 saatlik yayınımla gerekli performansı gösterdim galiba. *
gecenin bir saati siir dinletisi olsun. adi da bir tini bir tik olsun.
karga ile genç bakış. * *
isin erbabi birisi tarihten yapraklar tadinda program sunsun.
canlı telefon şakaları olsun, hatta kurbanları da yazarlardan seçelim. maç olduğu sırada canlı anlatım olsun. arada yazarlarla, moderatorlerle canlı telefon bağlantısı kurulsun, her hafta bir yazarla sohbet etme imkanı bulunsun. en önemlisi de iki haftada bir zall ulusa sesleniş konuşmasıyapsın.
soru sorulup bilen uuser lara kömür yardımı yapılsın. *
DINLEYEMEYEN DOSTLARIMIZ BURDAN DINLIYEBILIRLER. GELEN DOSYAYI WINAMPTA ACMANIZ YETERLI OLUCAKTIR.

http://www.radyouludag.com/playlist.pls

yeni önerilerinizi bekliyoruz.
remix night olsun.
haftada bir veya birkaç saat arabesk müzik yayını yapılabilir. fikirlerin ve zevklerin özgürce tartışıldığı ve paylaşıldığı bu platformda arabesk yayın yapılmaması için bence hiçbir engel yok.
benim programım olsun.*
--spoiler--
yardım edin panpalar kuponlarım tutmuyor iddaa programı lazım.
--spoiler--
radyo şakaları yapabilcek kadar zeki adamlara sahip olduğumuz bir gerçek. ama şöyle yaratıcı şeyler olsun! gülmekten işeyelim da!!!
michael jackson odaklı bir program olsun. ama öyle sadece billie jean, smooth criminal, bad, thriller, beat it çalmak yok. michael'ın kariyerinin başından sonuna kadar yaptığı her türlü kaliteli şarkı yayın sırasında çalınmalı, herkes o müthiş şarkıları duymalı, kaliteli müzik sayesinde orgazm olmalı..

bi' ara şu işe bir el atıverin lan, cidden. eğer "ben michael jackson'ı pek bilmem" diyorsanız sözlükte ben ve benim gibi bir çok michael jackson hayranına tracklist çıkarması için danışabilirsiniz..

kafanıza yattıysa sorun bana mesela, 10 dakikada çok kral bir tracklist ile karşınıza çıkabilirim. dinleyicilerin memnun kalabileceğine de adım gibi eminim.