1. ?.
  100.4 frekansıyla bursa'da dinlenilebilen, fdd'nin ortaklarından birinin büyük bir hisseye sahip oldugu radyodur.

  internetten de dinlenebilir.

  http://radyopozitif.com
  ... trinfr
 2. ?.
  adı Bursa fdd'de öğrenci anketiyle, niteliğini de yine aynı ankette öğrencilere yöneltilen sorularla belirlenen, genellikle türkçe pop müzik yayını yapan radyo.
  1 ... kassandra
 3. ?.
  neredeyse sürekli sarkı calan,ara ara rock star * gibi programlar yaptırmaya calışan,her daim final kokan yerel olarak iyi bir radyo istasyonu.
  ... cutcut
 4. ?.
  habire çıkan ilkom limon kolonyası ve bilimum ilkom ürünlerinin reklamlarıyla bizi fıtık eden , yerel bursa radyosu.
  ... arkun
 5. 0.
  belli periyotlarla çıkan fdd reklemı dışında reklamsız ve dj siz yayın yapan radyo. Yanlız playlistini pek değiştirmediği fark edilmiştir. hatta sırasının bile değişmediği bu sabah itibari ile tespit edilmiştir. sabah saati gece vardiyasından çıkılır. servise binilir. açıldığında gülben ergen- aşksın sen çalmaktadır. servis hareket eder otoban girişinde hepsi- aşk sakızı başlar. otoban üzeri çağlayan kavşağı civarında kenan doğulu- (bkz: yüzsüz yürek) çalar. insan sabaha kadar çalışmış olunca ve herşey * bi önceki günle aynı olunca ya matrix de bi dalgalanma var * yada ben kafayı yedim ifadesi yerleşir yüze. sonuç olarak zırt pırt bilmemne kebap salonu reklamlı radyolara yada alternatif olacam derken suyunu çıkaran radyolara göre tercih edilen bir frekanstır.
  ... erdem andac
 6. 1.
  "Sesimiz yeniliyoruz" şeklindeki sloganıyla artık 100.9 dan devam eden radyodur.
  ... erdem andac
 7. 2.
  100.9 frekansından yayın yapan Bursa radyosu. iyi müzik yayınlar.
  ... howling mad murdock
 8. 3.
  100.9 frekansından bursa'da yayın yapan yerel radyo kanalı. son olarak el mi değiştirdi ne olduysa sürekli karadeniz müzikleri yayınlamaya başladı. radyo pozitif karadeniz 100.9 frekansında bursa'da yayında
  2 ... templeton peck