bugün

masamızda yabancılaaarrr...
hatıralar.... sensiz... bensiz....

aşk bir rüyaymış uyandık....
adı kaldı dilimizde....

bıkmadan, usanmadan, sıkılmadan günün her anı dinlenebilecek radyo frekansıdır.
özellikle yağmurlu havalarda dinleyin, takın kulaklığınızı girin yorganın altına gömülün yatağınızın içine. ben ofiste olduğumdan altına gömülebileceğim bişey bulamadım. o değil de ben ne zaman bu frekansı dinlesem kendimi yeşilçam'ın fakir ama gururlu kızı gibi hissediyorum lan. beni faturalarımla başbaşa bırakınız rica ediciğimm...
91.0 frekansından ve http://www.radyoalaturka.com.tr adresinden dinlenebilen en seçkin türk sanat müziği eserlerinin çalındığı radyo.

alternatif link olarak ;

http://www.radyodinle.us/radyo-alaturka-dinle.html

iyi efkarlanmalar.
saipsiz in maziden izler adlı yayınını yaptığı radyodur. beni benden almıştır an itibari ile. eline diline yüreğine sağlık.
17.00 itibari ile her cuma yayınlanacak olan şarkılarla yeşilçam programının yer alacağı radyo.

dinlemek isteyenler ;

http://www.radyoalaturka.com.tr - http://www.radyodinle.us/radyo-alaturka-dinle.html
bugün (26 ekim 2010) 15:00-16:00 saatleri arasında, cerrahpaşa tıp fakültesi'nden, dermatolog prof. dr. yalçın tüzün'ün konuk olacağı radyo istasyonu.

ağırlıklı olarak sedef hastalığı, onun dışında da, genel anlamda cilt rahatsızlıklarının tümüyle alakalı konuşulacak, soruları olanlar ulaşabilir.
bugün (2 kasım 2010) 15:00-16:00 saatleri arasında, çengelköy safa hastanesi'nden, uyku bozuklukları uzmanı dr. önder kuzu'nun konuk olacağı radyo.

uyku bozuklukları
uykusuzluk ve aşırı uyku üzerine bir program olacak, meraklılarına duyrulur.

edit: sorusu olanlar yollayabilir.
bugün (9 kasım 2010) 15:00-16:00 saatleri arasında istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden Türk Endodonti Derneği Başkanı Prof. Dr. Seçkin Dindar'ı konuk edecek radyo.

dişler, bizim dişlerimiz, kimi zaman sararmış ve çürük, kimi zaman bembeyaz ve sağlıklı...
söylentiler doğru mu? bilmiyorum. en çok dinlenen yedinci radyo diyorlar.
özellikle türk sanat müziği sevenler müdavimi olduklarının farkında bile olamıyorlar.
son kmg raporlarına göre, istanbul'da ilk 10 içersinde (ulusal radyolar dahil) 7. sıradadır.
sabahların vazgeçilmezi.
Yaz akşamlarında balkon sefası yaparken dinlenmesi gereken radyo frekansı.
(bkz: alkolizm belirtileri)
akşamların vazgeçilmezidir. insanı mutluluklara sevkeder. şiddetle önerilir...
an itibariyle emel sayın çalan radyodur.
Çaldığı şarkılarla zihninizde hemen 60ların Yeşilçam'ını ve istanbul'unu canlandıran radyo.

Dün takside dinledikten sonra indiğimde otobüs durağında bir an Magirus otobüs bekleyen siyah beyaz bir Belgin Doruk gördüğümü sandım, az kalsın Bahçevan'ı söylemeye başlayacaktım, dibimde zorttadanak kornasını öttüren otomatik vites Doblo'yla kendime geldim.
son zamanlar da moda'ya uyup piyasada ne kadar sikimsonik ürün varsa pazarlama derdinde olan üç kağıtçıların uğrak yeri olması ile üzülmemize sebep olmuş, arasıra dinlenince mest eden radyodur.
istanbul'da 91.0 frekansından 24 saat türk sanat müziği yayınları yapan radyo kanalı. nar group bünyesinde bulunmaktadır.
bağımlılık yaratan radyo. bana bu yaştan sonra tsm yi sevdirdiler ya helal olsun.
kesinlikle bağımlılık yapıyor.
tunein sayesinde bağımlı olduğum istasyon. huzur veren bir yayın akışı var. her gece bir kaç saat dinleyip bu sayede yorgunluğumu atmış oluyorum. iyi ki var.
o zaman ki müzikse şimdi ki nedir diye düşündürür insanı.

sözleri, müziği nağmeleriyle.

daha bir özen gösteriliyormuş müziğe.
huzur veren radyodur efendim.

türk sanat müziği ile huzur bulanların dinlediği radyodur aynı zamanda.
dinlenilesi güzel radyo, seviyorum tsm dinlemeyi.
zaman zaman dinleyicilerini çekilişle tiyatroya gönderen, piyasada bunca boktan şarkıları dinlemekten bunalmış dinleyicinin biraz olsun nostaljiyi ve kaliteyi bulduğu radyo kanalı.
istanbul'da 91.0 frekansından yayın hayatına yeni bir oluşum içine girerekten devam eden radyodur.
android ve ios işletim sistemli telefonlardan da ''radyo madyo'' uygulamasını indirerek kendisine ulaşılabilir.
güncel Önemli Başlıklar