bugün

kendileri tipik ingiliz olduğu ve türkleri sevmediği için gelmesi zor görünen grup.
adamları biraz inceleyin. oxfordshire'lı bu adamlar. kibir gırla. tipik ingiliz dememin sebebi de bu zaten.
Artık bizi çileden çıkartan duruma bir el atın lan.Gelsin şu radiohead,ölmeden önce izleyelim.
(bkz: thom yorke la konuştum haberler iyi)

kişisel not: kendimi tutamadın. ne yapayım.
gelmesini istemem nedeni ise açık yeni radiohead dinleyen (dinlediğini sanan) kişilerin benimle aynı heyeacanı paylaşmasını görmenin verceği uyuzluk kimi zaman kıskançlık.
thom yorke adlı solistlerinin kirlilik yaratan ulasım araclarını tercih etmemesi sebebiyle avrupa turneleri bile aksayan grubun turkiye ye gelmesi icin yapılan kampanyanın sozlugumuze yansıması.
(bkz: amin)
sonuna dek desteklenesi kampanyadır, avaz avaz creep soylenmelidir.
"gelsinler tabii be" denilesi kampanyadır.
gelirse en azından +18 yaş sınırının olması gerektiği kampanya. hadi tamam adamlar rock n coke a çağrılsa bile gelmiyolar* abuk sabuk 14-16 yaş özenti gençlik kitlesi ile de radiohead dinlememizi engelliyolar. thom yorke u bu davranışından dolayı kutluyorum. ancak türkiye ye gelmesinde herhangi bir engel görünmüyor. gel şöle babalar gibi, sana kurarız güzel bir mekan orda verirsin konserini en güzelinden.

a be adam. türkiyeyi geçtim bari yeniden gelin yunanistan a. yaşımız da tutuyo şimdi. mülteci olarak da olsa gelicez. vallaha ya.*
(bkz: tool) (bkz: iron maiden) (bkz: david gilmour) (bkz: dream theater) (bkz: iced earth) (bkz: Red Hot Chili Peppers) (bkz: radiohead)

"x türkiyeye gelsin kampanyası" fonksiyonunuda x yerine yazılabilecek müzik grubu değişkenlerinden birisiyle oluşturulmuş cümle. x yerine yukarıda ki lerden herhangi biri yazılırsada pek güzel olur
bir türlü gelmemi$, gelememi$ adamların, artık türkiye'deki müridleri için topla$ıp gelmelerini isteyen kampanya.
aynen katılıyorum..
bi'de thom bir daha solo albüm yapmasın; ayıp lan.
güncel Önemli Başlıklar