1. 541.
    Ligin tozunu attıracak yeni dünya yıldızı forvetimiz.
    En az 20 gol.
    2 -2 ... kacindelivar
  2. 542.
    spor toto süper lig'in yeni efendisi olmaya 1 adım uzaklıktaki forvet. bok atanları takipte kalın, zira 2020'nin mayıs ayında hiçbirini burada göremeyeceksiniz çünkü vatsaptan kankilerine "harun adamlar yine şampiyon oldu ali koç'u sikim ya dışarıda cimbomlular davul çalıyor :S :S:S " mesajları atacak ibneler. ne mal ezik camia amk.
    1 -1 ... mastor
  3. 543.
    bir fenerbahçeli olarak ilk resmi maçta sakatlanıp, uzun süre sahalardan uzak kalıp, galatasaray'ın elinde başlamasını temenni ediyorum.
    1 -6 ... mendoza
  4. 544.
    porto'da geçirdiği mükemmel dönemden sonra atletico madrid 40, monaco 45 milyon euro bonservis ödedi. manchester united ve chelsea kiralamak için tek sezon 7,5 milyon euro verdi bu forvet için.

aslında kariyerinin orta yerinde 27 yaşında monaco'ya imza atarak kendine ihanet etti bence. sonrasında premier lig takımlarına kiralık giderek futbolseverlere kendini affettirdi. 2016-17 monaco'nun şampiyonlar liginde yarı final oynadığı sezon ve manchester city ile oynanan çeyrek final maçlarında gösterdiği performansla mest etmişti.

karakter olarak düzgün bir oyuncu. dindar katolik, babasına sadık, 3 kızı var ve prensipli bir hayat yaşıyor. galatasaray'ı da avrupa'da kalmak için babasının vasiyetine tabi kalmak amacıyla tercih edecek gibi. daha önce parayı tercih etti ama burdan sonra gomis gibi 1 yıl sonra daha iyi bir maaşa araplara gideceğini sanmıyorum.

şu an 8,6 alıyor ve monaco sözleşmesini uzatmadı. galatasaray ile 6 milyon euro gibi bir maaşa 3 yıllık imza atar. galatasaray 3 sezon ligin favorisi olur. şampiyon olur veya olmaz ama 3 sene başı ağrımaz kimsenin. hayırlısı olsun.
    2 -1 ... arenadasneijder
  5. 545.
    bu oyuncuyu gerçekten tartışanlar var. yani galatasaray'a uyum sağlar mı, lige odaklanabilir mi gibi tartışmalardan ziyade boş beleş bir oyuncu mu, iyi bir oyuncu mu şeklinde tartışıyorlar. maalesef bu oyuncuyu beşiktaş'ta değil de galatasaray'da izleyeceğim. en son drogba'yı böyle kıskanmıştım. ne diyelim, hayırlı olsun.
    3 -1 ... boyle buyur zerdust
  6. 546.
    Ben son yıllarda Galatasaray'a gelipte özellikle fatih terim ile çalışmış olan bir "yıldız" futbolcudan Galatasaray'ın verim alamadığı bir ismi hatırlayamıyorum. Drogba geldi şampiyon oldu takım. Sneijder gayet iyiydi. Bayılıyor falan denilen gomis bile gol krallığı, şampiyonluk yaşadı gitti. Türk oyunculardan daha fazla darbe yemiştir Galatasaray. Tarık çamdallar vs.

Fenerbahçe'de ise bu durum tersi gibi. Roberto Carlos geldi ama oynadığı mevki ligte şampiyon yapabilecek bir mevki değil zaten yapamadı. Kolarov gibi sol bekti o da... Van persie de bir şey kazandıramadı Fener'e. Zaten hata Fenerbahçe'deydi. sakat bir Van persie transfer etmek riskliydi ve fb kariyeri sakat geçti.

Ben falcao'nun parasını alıp yatacağını sanmam. 33 yaşında birisi daha ve kendine bakarsa rahat 5-6 senesi var emekliliğine. Gelirse koparır diyorum. Evet.
    3 -1 ... timsah tokatlayan kedi
  7. 547.
    radamel falcao garcia
    1 -1 ... eti cin baba
  8. 548.
    Bu oyuncuyu tartışabilen yok. Kudurduğu için yaşı ve maaşı üzerinden hınç almaya çalışanlar var.

Adam 1 sene standart faydalı oynasa Galatasaray 3 sene üst üste şampiyon olmuş olacak ahahah muhteşem.

Bastonla 4 sene üst üste yapar kral.
    ... arenadasneijder
  9. 549.
    tamam gelsin gelsin de.

daha önce hagi, drogba, sneijder gibi isimleri getirmiş bir kulüp galatasaray.
    ne adamı şımartın, ne görmemiş gibi sevinmeyi bırakın.

komik oluyoruz.
    tamam rakibin transferlerinden iyi olabilir. evet yıldızdır. ama abartmaya gerek yok.
    2 -1 ... eylulsabahi
  10. 550.
    çarşamba günü istanbulda olacak yıldız santrfordur. muhtemelen aynı gün vodafone arenada uefa süper kupa oynanacağından ve yabancı basın istanbulda olacağından, galatasaray yönetimi şov yapacak gibi görünüyor.
    ... existenz