1. 898.
    bugün çok çok mühim işlerimden ötürü kendisini seyredemeyeceğim.
    ama içimde bir his bugün boş geçeceği ve rakiplerimizin fena taşak geçeceği yönünde.
    bu beni ırgalamaz canı sağolsun ama iyi bir başlangıç fena olmazdı.
    3 -1 ... kafam bir milyon
  2. 899.
    objektif olmak gerekirse bugün gollerini saymak için stada özel sistem kuracaklar. bekleyip göreceğiz evet.
    -3 ... eti cin baba
  3. 900.
    Görelim bakalım ne fışkı yiyecek.
    1 -1 ... minotavros
  4. 901.
    ben 32 yaşındayım fanatik galatasarayliyim

2003teki ali lukunku
    ve gecen seneki mbaye diagne dışında galatasarayda yatan forvet görmedim..

barosu olsun
    kewelli olsun
    gomisi olsun
    umit karan
    hakan şükür
    hasan kabze
    hatta florin bratu
    arif erdem
    elmander
    drogba
    hepsi birseyler yapmaya çalıştı galatasarayda

elbet falcaoda gelir gelmez 50 gol atamaz (ki ronaldo bile yapamaz bunu)
    adaptasyon sureci sonrası bu adam elbet klasını gösterecek

belki ilk sezonda 20 'nin üstüne çıkar mi çıkmaz mi bilmem ama
    seneye muhakkak 30 üstü çakar...
    5 -4 ... leonking34
  5. 902.
    Şu adamı bile vedat la kıyaslıyan bir kitle var..

Sizin futbol bilginize oturayım..
    6 -2 ... gezdimgordumyenildim
  6. 902.
    Vedat muriqi ile ancak muriqi Porto, atletico Madrid, monaco, chelsea, Manchester united formaları giyip bu takımlarda leblebi gibi gol attıktan sonra karşılaştırılabilecek yıldız.
    Muriqi bu sezon falcao’ dan fazla gol atabilir, en az 35 golle sezonu tamamlayabilir. Ama yukarıda bahsi geçen kulüplerde oynamadıkça, gol rekoru kırmadıkça falcao ile kıyaslanamaz.
    4 -2 ... abberline is back
  7. 903.
    g*latasaraylılardaki bu kariyer kıyaslama geyiği hiç bitmeyecek anlaşılan.

arkadaşlar, bir futbolcunun başka bir futbolcudan ''artık'' daha iyi durumda olup olmaması kariyerine bakılmaz. bir adam 34 yaşındadır ve kariyerinin sonundadır. bir adam 25 yaşındadır ve değerini her geçen maç katlamaktadır. mesela adebayor arsenal'de oynadı, şimdi muriç'i mi isterler adebayor'u mu? salak salak ''hâlâ falcao'yu vedat'la kıyaslıyorlar yha'' demeyi bırakın. şu an kariyer olarak falcao 10'a katlar vedat'ı evet, ama vedat şu an dahil, önümüzdeki yıllarda falcao'dan çok daha iyi bir futbolcu ve olmaya da devam edecek bir aksilik olmazsa. artık şunu bir anlayın. falcao 26-27 yaşlarında gelseydi eyvallah ama şu anki falcao ile vedat'ı kıyaslamak vedat'a hakaret olur. vedat bu sene 22-28 gol bandında olur ama falcao 15'i zor geçer. e o zaman da sizi madrid'de ya da chelsea'de oynamış olması kurtarmayacak sonuçta. ''şu an'' ne yapacağı önemli. yani şu an, vedat falcao'dan çok daha iyi bir forvettir.
    2 -9 ... aslolan fenerbahce dir
  8. 904.
    galatasaraylıyım ve diyorum ki bir hagi değil. hagi galatasaraya gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolcudur messi veya ronaldoyu da alıp getirmedikçe öyle kalacaktır.
    ... hayta38
  9. 905.
    Hala tartışabilenlerin olduğu dünyaca ünlü santrafor. Mesela ispanya’ ya gitsen, bir ispanyol üstündeki Galatasaray formasını görse “ UEFA champion “ ya da “ radamel falcao “ der. Ama ispanya’ ya muriqi adı yazılı Fenerbahçe formasıyla gitsen adam onu tanımakta zorlanır.
    Çünkü falcao beş büyük ligde beş büyük takımda oynayıp goller atmış. Ama vedat muriqi’ nin zirvesi sadece Fenerbahçe...
    Bakın muriqi çok iyi bir santrafor olabilir. Bu sezon falcao’ dan çok gol atabilir. Sezonu 35 golle tamamlayıp premier lig yolunu tutabilir.
    Ama Porto, atletico Madrid, monaco, chelsea, Manchester United formasıyla sahaya çıkmadıkça, leblebi gibi gol atmadıkça asla falcao ile kıyaslanamaz. Bu ayrımı iyi yapın. Muriqi’ yi falcao ile değil ligdeki başka forvetlerle kıyaslayın. Belki gol sayısı onları geçmiştir. Ya da geçmeye yakındır. Kariyeri de onlardan iyidir. Ama muriqi bir falcao değildir. Şimdilik...
    2 -2 ... abberline is back
  10. 906.
    Kesin gol atacaktir.
    ... alexdeberk