1. 1.
  ilginç bir olay.

  ekşi de gördüm.

  arkadaşımın yaşadığı bir olaydır bu. onun ağzından size aktarıyorum.pes dedirtecek eylemdir.
  fikirtepe’de pana yapı’nın sahibi, kurtlar vadisi ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizilerinin yapımcısı raci şaşmaz tarafından kandırılıp evleri ellerinden alınan ve projeyle ev satın alan en az 5 bin kişi var. inşaatın proje aşamasında sattığı evlerden 700 milyon $ topladı ayrıca. kabul etmezseniz kamulaştırırız denilerek bu raci şaşmaz denen adama herkes evlerini vermeye mecbur bırakıldı.fikirtepe’de brooklyn life, brooklyn dream, brooklyn park, brooklyn city isminde 4 farklı proje için evleri yıkması çok uzun sürmedi. kısa süre sonra tüm şirketleri planlı bir şekilde zararına satarak içlerini boşalttı. pana yapı şirketini de çaycısına devretti kardeşi mahir şaşmaz ve raci şaşmaz’ın böylelikle şirketlerle hiçbir bağı kalmadı. toplanan 700 milyon $ bir anda duman oldu!
  arkadaşlar bu klasik bir son dönemdeki müteahhit krizlerinden birisi değil. olay 2017’de yaşanıyor. yani krizden çok daha önce. bilerek ve isteyerek bir para kaçırma durumu var. şu anda olan inşaat krizini bahane ediyorlar maalesef. atv’de eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden ayda milyonlar kazanmaya devam ediyor.
  arsa sahipleri evlerinden çıkarıldı ve aylardır yapılması gereken kira yardımlarını alamıyorlar. projelerden ev satın alanlarsa tüm birikimlerini kaybetmiş durumdalar. kiralarını ödeyemedikleri için sokaklarda kalan insanlar var.
  projelerin temelini atan kişi binali yıldırım’dı. bu olaylar patladıktan sonra devlet kanadından da hiçbir şekilde bir kimseye ulaşılamıyor maalesef. devletten hiçbir destek yok. yargı süreci durmuş durumda hiçbir şekilde ilerlemiyor.
  bir şekilde sesimizi duyurmamız gerek.

  mağdurların internet siteleri:

  http://panamagdurlari.com/

  mağdurlar olayı özetleyen şöyle bir video hazırlamışlar

  https://www.youtube.com/watch?v=w58YOK8zk90+
  4 -2 ... anthony
 2. 2.
  Arkasında Polat Alemdar var hiç birşey olmaz bu adama.
  1 ... napacuhh
 3. 3.
  Şşşşş
  raci şaşmaz ın 5000 kişiyi evsiz bırakması
  3 ... aynadaki uc harfli
 4. 4.
  devlet gasptan sonra dolandırıcılığada başlamış. tebrikler.
  ... dergah sovalyeleri