bugün

3:50den sonrası da bu adamların ne olduğunu belli ediyor.
(bkz: r4biacı)
kötü bir şey demeyen teyzedir. oradaki adamlar açısından üzüldüm, kadıncağız size zararlı bir şey demiyor, sadece kendi fikrini belirtmek istiyor, ama siz onu susturuyorsunuz. müstehak mıdır bu?
siz düşünce özgürlüğünüzü kullanıp orada konuşuyorsanız o kadını susturamazsınız; çünkü o da düşünce özgürlüğünü kullanıyor ve bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
hadi bunları bir tarafa bıraktım, kadını konuşturmak istemiyorsunuz, böyle mi yapılır bu? kadını kovup kovarken de "ben seni taksim'de gördüm, atatürk çocuğu değil misin sen, çapulcu değil misin sen?" denir mi? ülkeyi bu şekilde ayırmaya ne gerek var?bir kısım atatürk çocuğu, diğerleri de osmanlı torunu mu, böyle mi işliyor bu ülkede düzen? kusura bakmayın ama böyle işliyorsa biz ayvayı yemişiz de haberimiz yok.
bütün gün " geziciler yaşlı teyzelere şöyle yaptı, başörtülü bacımızı kovdular, hacı amcamızı dövdüler " diyenlerin neler yaptığını açık açık gösteren videodur.
ne oldu sizin yaşlılara saygı?
o kadar yapmacıksınız ki, orada mısırdaki kardeşlerimiz ölüyor derken, yaşlı bir kadına saygısızlık yapabiliyorsunuz.
bildiğin itiyorlar kadını bir de.
başkasının fikrine saygısı olmayan insanlar kısaca.
çıkıp bunu da savunun hadi.
kadın allahı kullanmayın dedi, kadını provokatör ilan ettiler.
bu malların laf dan anlamayacağı bilmeyen teyzedir.
başörtüsü öyle takılmaz bağlanılmaz.
dolayısıyla kişinin ordakiler gibi görünmeye çalışma çabasından başka birşey değildir. konuşmayı dinlemedim.
iki tarafta tez vakitte ölebilir. umurumda olmaz,gereksiz insanlar.
helal olsun denilmesi gereken teyzedir. oradakilerden biri de "sen atatürk'ün çocuğusun. çapulcusun. konuşturmayın bunu." diyor. türkiye'de atatürk çocuğu olmak da suçmuş. bu arada bir nine vardı hani "ellerinde bir tane türk bayrağı yok" diyen. maaşallah bunların türk bayrağı taşımaktan kolları yorulmuş.
adam gibi adamdır. sinirden biraz saçma konuşmuştur.
teyzenin ruh hali yaptıkları beni çok ilgilendirmez zira çok sağlıklıda bulmadım davranışlarını. yinede dinci! yavşaklarla içinde allah insan sevgisi olan gerçek müslümanların ayrılması açısından güzel bir video olmuş.

not: burasıı fatih diye kırıta kırıta konuşan abi sen bence sakalını falan kes ya.
şakirt yobazların maskesini düşüren teyzedir.

ulan adamların işleri güçleri yok arap götü yalama peşindeler.
çok istiyorsanız bende rabia'yım gelin benim totoyu da yalayın!
aynı görüntünün tam tersi olsa başbakan ve kurmayları 1 hafta konuşurdu, bakalım bundan bahsedecekler mi?
Sen Atatürk ün çocuğusun çapulcusun diyen adama sesleniyorum; be kendini ne zanneden adam bilmiyorum, şu an Atatürk ün kurduğu memlekette güle oynaya yaşıyorsun Fatih'in aldığı istanbul u tekrar düşman elinden alan ve seni rahat rahat ossura ossura dolaştıran bu memlekette Atatürkün emeği yokmu sen ne cahil bir insan müsvettesisin nasıl bir ayrımclıktır bu? Teyze orda arış olsun diyor neyi yanlış söylüyor bide götürün diyor asıl seni götürmek lazım git iran da yaşa sen sokak ortasında Atatürk e çapulcu deniyor ama sivil polisin gıkı çıkmıyor. Anlamak mümkün değil. Eğerki suriyedeki bir iç savaş burda çıksa inanın insan kalmaz birbirini öldürmekten, o kadar insanlar kinle doldu, dolduruldu.

edit: Yorumuma dislike verenler bu yazdıklarım sizin içinde geçerli. Atatürk ün düşüncelerinin 100 de 1 i sizde olsa bu ülke şu anda dünyadaki tek süper güçtü.
afyonlu beyinlere tıbbi bir müdahale gibi bir şeydi ama işe yaramadı.
rabia işaretli sözde darbe karşıtçı tayfanın, sözde demokrasi dersi verdiğini sanan şahısların, hemen oradan uzaklaştırdığı delikanlı kadındır. ne kadar tahamülsüzler orospu çocukları. oysa tahamül yoksa demokrasi olur mu?
eli öpülesi teyzemdir, ezberleri bozup gerçek yüzleri ortaya çıkartmıştır.
(bkz: Çılgın Teyzeler)
Teyzeye yapılan muamele yanlış muhafazakar kesime en çok bu davranışlar zarar veriyor yaşlı bir kadına hiçbir insanın öyle davranmaması gerekir kaldı ki muhafazakar bir kimse bu konuda çok daha hassas olmalı ancak işin birde teyze yönü var kadıncağız ülkemizin evlatlarından girdi şu şunun çocuğudur bu bunun çocuğudur başladı şecereye ne anlattı ne anlatmak istedi anlamadım doğrusu zaten videoda da adamlar baya bir dinledikten sonra o tepkiyi verdiler(O tepkiyi hiçbirşey haklı çıkarmaz özellikle sen o bıyıklının arkasından gelen lavuk)sonuçta ortada bir basın açıklaması var ve teyze bunu çok güzel bir şekilde sabote etti teyze sağcı olsaydı sağcılar alkışlayacaktı solcu olduğu için solcular aslan teyzem diyip duruyor gerçek ise taraf gözetmeksizin yapılanın yanlış olduğu ortada bir basın açıklaması var ve bu sabaha kadar sürmeyecek(sürmemeli de zaten)her iki tarafında(Özellikle teyzelerinin)diğer tarafın kendileri gibi düşünmediğini çektikleri iki nutukla o düşünceleri değiştiremeyeceğini anlaması gerekiyor artık.
üslubunun yumuşaklığıyla kendini haklı çıkartmaya çalışan bir kadındır. böyle kişiler çok tehlikelidir lafı dolandırır durur kendini haklı çıkartır.
akıllandırmaya çalışan teyzelerimizden biridir. onu kovmaya çalışan bir şerefsiz vardı. onu boğmalı aslında. şuydu:
seni gezide gördüm ben. atatürkün çocuğu*. çapulcuuuuu çapulcuuuu**. git buradan. burası faatiiiiih. burası faaaatiiiih. dooooru gaziosmanpaşaya***.

*:sen aponun çocuğu musun şerefsiz?
**:saaaanaaa kimseee iiiinaanmaaaaz diye devam edilesi yerdir
***:sanki babasının evinden kovuyor dalyarrak. annen yaşında lan o senin.

edit:yanlış tanıttık.