bugün

"buyur kulum" dedi.

zira;

--spoiler--
bir gece Cebrail aleyhisselam Sidretü'ı-müteha'daydı o esnada ALLAH tan devamlı ''buyur kulum!''sesi geldiğini farketti bu sesi duyunca kendi kendine ''şimdi yeryüzünde bir kul ALLAHı çağırıyor bu kulun kim olduğunu bilmiyorum ama şurası aşikar ki bu kul pek yüce bir kul olsa gerek nefsi ölmüş ruhu diri!'' diye geçirdi Cebrail aleyhisselam bu kulu muhakkak tanıma sevdasına düştü yeryüzüne indi denizler aştı dağlar geçti... fakat ne dağda böyle bir kimseyi buldu ne ovada! yine melekut alemine vardı ALLAHÜTEALANIN hala ''buyur kulum!'' dediğini işitiyordu bu kulu mutlaka öğrenmeliydi bir kere daha bütün alemi döndü dolaştı ama bu kulu yine bir türlü bulamadı ALLAHa halini arzedip ''YA RABBi! 'buyur kulum!' buyurduğunuz o kulu görmek istiyorum onu bana buldur bana bunun yolunu göster!'' diye yalvardı ALLAH (c.c) Hz CEBRAiL aleyhisselama ''rum ülkesine git filan kiliseye gir anlar bilirsin'' buyurdu cebrail aleyhisselam rum ülkesine vardı bir de ne görsün? bir adam bir putun önünde ağlayıp inlemekte o puta hitap edip durmakta cebrail aleyhisselam bu manzaraya şaşırıp kaldı içi kabardı coştu tuhaf bir hale geldi o coşkunlukla tekrar melekt alemine vardı dedi ki '' YA RABBi bu işin iç yüzünü anlat bana o adam kilisede puta hitap ediyor sen buradan lutfedip ona cevap veriyorsun'' ALLAH(c.c.) ''evet'' buyurdu ''onun gönlü kara yolunu şaşırmış ama yanıldığını bile bilmiyor o anlayışı sakat adam gafletle yolunu şaşırmış ama ben biliyorum ben yol şaşırmam yanılmam!'' sonrada ''şimdi ona yol göstereyimde hak dine girsin lutfumuz onun özür dileyicisi olsun!'' buyurdu ALLAH bunu der demez o adam yolunu şaşırdığını anladı kalbine ve dinine hidayet nasip oldu ve ''YARABBi!'' diye yalvarıp dua etmeye başladı bu işide yeryüzünde her kulun Onun kulu olduğunu bildirmek için yaptı...
--spoiler--
(bkz: denden)
KILiVNIND.
ben hayır diyorum ama iki evetle uğurluyoruz seni. dedi.
ben varım dedi.
(bkz: zihin fukara olunca fikir ukala olur) dedi.
(bkz: rabbime sordum cleveland dedi)
birşey demedi, **
bazı hödükler sadece içinden saydıra bilir, sen onları adam yerine koyup ipleme dedi.

sevgi dedi, saygı dedi...
hergün ne dediyse bugün de aynısını dedi.

(bkz: şükür)
(bkz: fikir)
(bkz: zikir)
siktirik başlıklarla beynini doldurma, içinden bunları yazar yapanlara saydır dedi.
sana sözümü ahirette söyleyeceğim; o zamana kadar bildiğin gibi yaşa dedi.
25 kere umre, 30 kere hacca gidip, sonrada her türlü rezilliği yapan ve beni kandırdıklarını sananlardan olma dedi.
5 vakit namazı kaçırmayıp, namazdan çıkar, çıkmaz yetim hakkın da gözü olanlardan olma dedi.
inansan da inanmasan da seni seviyorum çünkü seni ben yarattım dedi.
din, din diyerek beni senden soğutmaya çalışanlara kulak asma dedi.
kadınlara 2. sınıf insan muamelesi yapan hödüklerden olma dedi.

sevgi&saygı...
"rabbim bugün bana sakin ol şampiyon dedi"
"rabbim bugün bana forma gir artık dedi"

lan yazacak bir şey bulamıyorum eskiden böyle miydim ben, herkes severdi beni... forma gir artık yaz hayranların seni takip eden milyonları bekletme dedi..
bana kıllık etme, kulluk et dedi,
bende haliyle kabul ettim.
(bkz: oku) dedi.
senden namaz istemiyorum zaten ihtiyacım yok, istersen içki iç başkasına zarar vermeyeceksen zararı önce kendine dedi.
sadece insan ol dedi.
messgerdan*, bana facebook bağlantıları mı niye "like it" yapıp paylaşmıyorsun dedi.
(bkz: rabbim adam ol lan adam dedi)
(bkz: work)
"rabbim bugün bana moderatör ol dedi"
"rabbim bugün bana uludağ sözlük akıllı olsun akıllı dedi"
'yaz' dedi.
aynen şunu dedi : *
güncel Önemli Başlıklar