1. 1.
    (bkz: burkuk surat)

sonunda bu da oldu sevgilisinin geceyi tonguç'larda geçirmesinde beis görmeyen ap kardeşlerim.

az önce akp' li erkek arkadaşım muhittin paylaştı bu fotoyu, "haşmetlim, padişahım, devletlum ıstırırım yalarım" başlığı ile.

beynimden vurulmuşa döndüm, trafikte kavga sırasında tüm camları kapayıp 155'i arayarak olayı medeni bir şekilde çözmeye çalışan hötöröf dostlarım.

ne sanıyor kendini bu adam, neye kime bu afrası tafrası anlamıyorum. işin aksi yanı bu durum beni deli ediyor.

sırf bu yüzden muhittin'le ayrılıyorduk geçenlerde. ulan tayyip her yerde karşıma çıkıyorsun, ülkeyi mahvettiğin yetmezmiş gibi cinsel hayatımı da mahvettin.

ama tüm bunların hesabını soracağız senden tayyip. duyuyor musun tayyipp. o oturduğun tahttan seni indirip yerine bay kemal'i oturtacağız, ayakları yere değmez ama olsun.

muhittin'i de arayıp artık ayrılmak istediğimi de söyleyeceğim şimdi. yeter artıkk yeter.

r t erdoğan ın padişah tahtına oturup poz vermesi
    2 -10 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Kemalik finolari kudurtan pozdur.
    icmi masasinda poz verse hosuna giderdi dimi lan, kafirler.
    7 -11 ... atechso
  3. 3.
    Cok egreti olmus. Hadi artik secimi de kaldirdim de tam olsun amk.
    4 ... superalgeria
  4. 4.
    Reisimizin karizmasını bayağı bir arttırmış olan eylemdir.

Taht nasıl da yakışmız başkomutanımıza. Başkan olunca da böyle bir taht sahibi olur umarız.
    -4 ... oduncu mustafa
  5. 5.
    kürtleri delirtmiştir.
    -3 ... milletin iradesi rte
  6. 6.
    gayet doğaldır. osmanlı torunu olarak elbette tahta oturabilir. aynen.
    -3 ... memduh baskan
  7. 7.
    Ülkemizde demokrasi olmadığından içimden geleni buraya yazamayacağım başlık.
    3 ... tibalt
  8. 8.
    https://scontent.fpnh1-2....664fee7c2&oe=5B1CECC1
    6 -3 ... timur cengiz hulagu
  9. 9.
    kudurun. yukarıda da oy verdiği parti 27 sene seçim yapmayan adamlar demokrasi yok mu yazmış, midyat, seyfo, gülün.
    1 -8 ... teist
  10. 10.
    önde gelen rol modelinin bir monark (bkz: ikinci abdülhamid) olması vesilesiyle olabilir.
    2 ... usualsuspects