1. 1.
  bugün, % 40' lık motorlu taşıtlar vergi zammını protesto eden muhalefetin 'üzerine öpücük bile veririm' diyerek başına tac edecek über teklif.

  gerçi hem erdoğan'ı, hem de % 40' lık mtv zammını bünyeleri kaldırmıyor. o yüzden böyle abanıyorlar bu zam üzerinden hükümete. erdoğan çekilse üstte de dediğim gibi değil % 40, % 100 olsa zam oranı koymaz bunlara.

  vatanseverliklerini de bu gelişme ile ölçebilirsiniz. adamların; bu ülke için gösterebileceği fedâkârlık henüz bir vergi artışını kabullenmeye bile yetmiyor yani.

  maliye bakanı bu zammı açıkladığından beri goygoy peşinde godoşlar.

  16 yıl önce bir gecede % 25 fakirleştiğimiz, tüp gazın bir ayda üç veya beş kez zamlandığı, paramızın üzerine altı sıfır koyulduğu günleri.

  kadıköy kadar nüfusu olan lüksemburg' tan para dilendiğimiz, imf' nin elinde oyuncak olduğumuz, chp devrinde beş koyundan birinin devletin olduğu.

  köylerde tınazını yapan köylünün çıkan buğdayını ambara koymadan inhisar memurunun gelerek 'bir sana bir bana'diyerek pay ettiği günleri söz konusu etmeden.

  gerçi kızmamak gerek bu acizlere, çünkü çoğu ergen. ak parti öncesi türkiye' den bi haberler. araştırmak, sorgulamak, büyük sözü dinlemek gibi bir huyları da yok.

  ama teklif süper o ayrı.
  2 -12 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  aktrollerin şark kurnazlıklarından bir tanesi daha. her zaman böyle yapıyorlar karşıt görüşlerin söylemedikleri yapmadıkları şeyleri göstererek kendi tabanını kandırıyorlar. Çokta sikimde zaten tabanı banane amk zaten hepimiz sikilicez yakında.
  1 ... biktimlan
 3. 3.
  rte gitsin işe katırla bile gider gelirim dedirten teklif.
  1 ... munir bey
 4. 4.
  O rte zam olsa da olmasa da öyle ya da böyle 2019 da gidecek zaten.
  Ilk taşı da senin gibi çomarlar atacak hem de.

  Önerideki safsataya bak.
  Eski başarısızlıklar refere edilmiş.
  Lan oğlum bunlar iktidara gelirken millet eski zibidilerden bıktığı için oy verdi bunlara zaten.
  Şimdi eski iktidarların başarısızlıklarından örnekleme yapmak akp nin 2002 deki iktidara talip olma vizyonunu yıkıp atıyor.

  Ayrıca türkiye'de halkın geniş bir kesimini etkileyen bu oranda bir vergi zammı daha önce hiç yapılmadı.
  Yapıldı diyenin alnını karışlarım.
  Yüzde 40 nedir lan?
  Yuhhhh.

  Ha unurmadan herkes mtv ye yapılan yüzde 40 zammı konuşuyor ama emlak vergisine de yüzde 50 koydular.
  Bu daha vahim.
  4 ... tengir budun
 5. 5.
  yüzde üç yüz zamlansa bile memnun olacağım durumdur. ulan bu adamın ülkeye verdiği zararı ne mtv ye yapılacak yüzde üç binlik zam verebilir ne ötv ye ne kdv ye yapılan milyon kat zamlar verebilir. ülkenin 100 senesi gitti neredeyse dış politikadaki saçmalamalar ile cemaat ile pkk ile birlikte yürünen yollar ile kendi ailelerinin üzerilerine geçirdikleri milyar dolarlar ile.

  "çıbanın başını patlatırsan içindeki irin akar gider başı durdukça o çıban asla iyileşmez" söylemi sanırım yeterli bir ifade olacaktır. ikipi incisini hiç girmimişler diyorlar bir de. seksenleri bilir misin diye sorsan " trt deki dizi dimi abi biliyorum" derler muhtemelen..
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Evet dedigim olaydir. MTV yi ertesi gun normale cekeriz.RTE dirilmez nasil olsa
  ... feridunferman
 7. 7.
  Rte basbakanliktan gitsin diye kronikler adamin cumhurbaskani olmasina sevinmislerdi zamaninda * aklima o geldi birden
  1 ... fisildayankoala
 8. 8.
  Kemoterapi zorunluysa alirim.
  ... feridunferman
 9. 9.
  Gitmese de artacak zaten.
  ... gokkurt