1. 1.
  adaletine küfürler biriktirdiğimin ülkesinde acıları fırsata çevirmesini çok iyi bilenlerin son eylemidir. yatacak yeriniz yok kitapsızlar.
  1 ... sakkaroz glikoz surubu
 2. 2.
  mahkeme kararının eleştirilmesidir. hakimden iyimi bilenlerin eleştirdiği noktadır. yargı kendi lehine olduğu zaman oley, olmadığı zaman yuh yok ya.
  ... dobroskii
 3. 3.
  eskort kızları yerinde görüp incelemesi içindir.

  malum, arap kadınlarından anlıyor, sadece kendisine hizmet etsin istiyor.

  ee az buz şey mi lan cari açığı tek başına kapatıyor. düzgün kızları inceleyip bizzat görmesi lazım.

  haklı durumdur.

  yapılması gereken yapılmıştır.
  ... antik sarapci
 4. 4.
  türkiye soma nın acısını yaşarken yandaş ve rüşvet baronu rıza sarrafın yurtdışına çıkma yasağı kaldırıldı. http://sozcu.com.tr/2014/...yasagi-kaldirildi-510903/
  1 ... sleepless man
 5. 5.
  insanın aklına komplo teorileri getiren olaydır.

  Ben yazayım buyrun. Rıza sarraf, bakan çocukları ve 17 aralık operasyonları akp'yi çok yormuştu. kendi içlerinde de huzursuzluk baş göstermişti. malum cumhurbaşkanlığı seçimleri de yaklaşıyor. 2 füze atarız diyen zat-ı muhterem'in aklına bir fikir gelmiştir. toplumu en hassas yerinden vuracaklardır ve gündem değişecektir. planlar yapılır tarih belirlenir saat kısmı ise boş bırakılmıştır. yapanın vicdanına artık.

  Günlerden 13 mayıstır. madencilerin göçük altında kaldığı, yangın meydana geldiği haberi ile sarsılır güzel ülkem. insanlar telaşlıdır. gözler buğulu herkes merak içerisinde inananlar inandığı şekilde dualarda, iyi temennilerde bulunuyor. ölü sayısı yavaş yavaş açıklanmaya başlamıştır. ölü seviciler çığlık çığlığa sevinçli ama toplumun o mazlum, o mütevazı insanları üzüntü ve keder içerisinde. plan tıkır tıkır işliyor. ne de olsa %51 i aptal bi ülke ile karşı karşıyayız diye düşünüyorlar.

  aaa... bu da nereden çıktı. maden ocağının sahibinin derin ilişkileri meydanda. aman koş bakan gel somaya gözük bi orada insanlar saf bize inanır. yola koyulur bakanın biri gelir madenciler kucakta çıkarılıyor ölenler yaralılar. tamam der ehhehe bu iş tamam.
  o da ne! bakan madenden çıkan yaralılara boka bakar gibi bakıyor. üff be slq. bi işi beceremedin. sıra bende ben geleceğim bu sefer olacak...
  hesaplanmayan çok şey var. evet bu sefer olacak! gerçekten bu sefer olacak. biz şanssız olduğumuz kadar şanslı bir nesiliz de. bir halk uyanacak arkadaşlar bir millet uyanacak ve biz buna şahit olacağız. bu sefer olacak, planlar boşa çıkacak.
  ... karikecimo
 6. 6.
  iyi oldu oh oldu. yarasın yiğide keriz millete böyleleri yaraşır.
  kapıyı açık bırakanın hiç mi suçu yok. açan da tayyip e sen evini güvenip tayyibe emanet ediyorsun o hırsıza kapıyı açıyor sen bile bile bunu yine evini tayyibe emanet ediyorsun o zaman suçlu ne tayyip ne rezza sensin kardeşim.
  ... ecemcix
 7. 7.
  hapisten çıktıktan sonra buna şaşmamak çok zor değildir. şaşırmadık yani.
  2 ... oytunkaran
 8. 8.
  yani burada akp diyor ki;

  (bkz: run reza run)
  ... crossd
 9. 9.
  akp'nin elinde patlayan karardır.
  1 ... existenz