1. 1.
  tatlıses fm'de haftaiçi her gece muzo'dan sonra saat 01.00'de yayın yapan, "ayayayayayyyyyyyyyy" diye bağıran, telefonla programa katılanları "geeez, göööz, arpacıııık" diye bağırarak başından siktireden radyocu.
  1 ... temmuzyedi
 2. 2.
  bi' ara üstün dökmen in skeçlerinde ve ferhunde hanımlar dizisinde rol alan trt oyuncusu, seslendirme sanatçısı ve dj. karizma adamdır vesselam.
  ... gregor incegor
 3. 3.
  cem yılmaz ve esprilerinin etkisinde kalmış olan radyocu. ayrıca kendisi neredeyse her gece bi yolunu bulur ve ekşisözlükten bahseder.

  f5-refresh deyimi ünlüdür. motor tutkunudur. kelliğe dayanamayıp saç ektirmiştir. "meraba" diyenlere uyuz olur.
  ... janjan
 4. 4.
  nasılsınız diye sorunca uyuz olan radyocu.
  ... jagatai
 5. 5.
  özel radyoların ilk yıllarında radyo mydonose'da dj lik yapan tiyatro oyuncusu.
  1 ... jassemine
 6. 6.
  espiri yapamamaktadır.oyunculuğunu bin küsur bölüm süren ferhunde hanımlar la anlatmaktadır ve kendini övmektedir ancak ferhunde hanımlarda ki rolü ufacık minnacıktır ve bu olaya tarafımca anlam verilememektedir.üstün dökmen in küçük şeyler inde ise oynayan dört kişiden biridir.ve oradaki performansı da ahım şahım değildir.dinleyicilerine gereksiz yere yüklenmektedir çünkü kendisi de tam anlamıyla güzel türkçe konuşamamaktadır.çok iyi duygu sömürüsü yapmaktadır ve dinlediğim son onbeş yirmi programında bir önceki programı taklitten öteye gidememektedir.
  ... gazoz_kapagi
 7. 7.
  özel radyoların ilk yıllarında Ankaranın ilk özel radyosu Gün FM de çalışan Hacettepe oyunculuk mezunu dünya tatlısı dünya iyisi insan.Sevdiğim bir arkadaş. iyi ki var.
  ... senil
 8. 8.
  radio mydonosedayken dinlemekten zevk aldığım ama tatlıses fm e geçişiyle kalitesinden ödün verdiğini düşünerek dinlemediğim radyocu.
  ... lyras
 9. 9.
  radyo mydonose'ta canlı yayın konuğu olarak radyoya bağlanan kızlar için hazırladığı yankılı bir ortamdan sonra, sanki hamama girmiş gibi diliyle "tık tak tık tak" şeklinde takunya efektleri yaparak, dinleyicileri olmasa utanmadan sanal seks yapacakmış görüntüsü çizen, şimdilerde tatlıses fm'de program yapan radyocu.

  birde her akşam program başında, hareketli bir giriş yaparak insanları ayıltmak için, hoşgeldiniz adlı bir şarkı çalardı.
  1 -1 ... salca
 10. 10.
  kendi yazıp söylediği hiphop tarzı bir şarkısı vardır. sözleri şu şekildeydi;

  bir kız gördüm dün gece
  söylediğine göre adı ece
  derken bir gün sessizce
  kulağıma eğildi yersizce
  inanamadım söylediklerine
  bizim ece meğersem bana şeymiş
  ... salca