bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    evet efendim...

nişanlısı askerde olan, nişanlısının ne zor şartlar altında askerlik yaptığını bilmeyen başıboş, muhtemelen güvenilmeyecek ve o gariban askeri aldatacak olan bir kızın barda tanıştığı adama sevgilisinin var olduğunu fakat o tek gecelik ilişki sonucu sevgilisini aldattığı adamın rahatsız edilmeyeceğini anlatmak isteyen kızın piç erkeğe beni tek gecelik yalar mısın iması bulunan cümlesi.

bir kız tarafından tesadüfen karşılaştığım arkadaşlarımca götürüldüğüm barda söylendi bana bu cümle. inanın bu bar ortamı.. illallah ettim değerli kardeşlerim...

insanlar kızlarını, eşlerini getirmiş bu rezil yere. batakhaneye götürseler daha iyi bence. hem kimin ne amacı olduğu belli direk orada.

hülasa, arkadaşlarım içkisini yudumlarken, ben barın üst katına terasına çıktım ve yalnız başıma sigaram ile çayımı yudumluyor, mehtabı izliyordum terasta. o esnada bir kız geldi yanıma mini etekli, gayet seksi bir bayan.

hayat ne kötü değil mi? zorluklar hep...

hbbia: öyle ama mücadele etmeliyiz, yaşamalı inadına.

ama zevklerimizden mahrum kalarak yaşamak? bu yaşamak mı?

hbbia: nefsi korumalı, hakim olmalı.

sevgilim askerde, annem babam da beni üniversitede sanıyor, ben çok yalnızım.

hbbia: allah var, hiçbir insan yalnız değildir.

yalnızım işte kahrolası pislik suratlı seni!

hbbia: yalnız değilsin, gel bakayım buyur yak bi sigara.

yalnızım, rıdvan yani sevgilim askerde bizi bekliyormuş, doğuda savaşıyor, ev boş zaten ve ben çok yalnızım. bize gel ne olur, sen iyi bir adama benziyorsun.

hbbia: işi çözmek için belinden tuttum ve aşağı inerek taksiye bindik. kız evini tarif etti ve eve çıktıktan sonra direk dudaklarıma yapışmaya çalıştı.

çıkardım, yasladım duvara kızı tuttum saçından eğdim başını, bastırdım iyice, soktum ağzına bir kökledim bir kökledim, sok çıkar sok çıkar yaptım gırtlağına kadar dayadım neredeyse. yeterli cezayı bulduğunu düşününce geri çıkardım ağzından tesbihimi. boğacaktım gırtlağına tesbihimi basıp neredeyse.

anladım ki beni sevişmeye çağırmıştı bu kız. boşluktaymış. ben nasıl onunla sevişebilirim ki? komidinin üstünde komando rıdvan'ın mavi bereli ve gülümseyen fotoğrafı, üstünde kamuflajlar, hayata sevgilisine kavuşacağı günü iple çeker gibiydi. sevgilisi ise benim önümde çırılçıplak tüm vucudunu serpiyordu. elindeki tüfeğiyle kahramanlık yapışmıştı rıdvan'ın yüzüne...

ağladım, hiçte utanmadım. bir kızın ne kadar iğrençleşebileceğini gördükçe daha da ağladım.
    bir kız sırf sevgilisi askere gitti diye nasıl boşluğa düşer, hangi aile ile hangi psikoloji ile izah edebilirsiniz bana bunu?
    sen bunu haketmiyorsun rıdvan ama sevgilini inan benden sonra kesin başkası s.kmiştir kardeşim.
    14 -12 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  2. 1.
    (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
    ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  3. 2.
    rezil bir bayanın rezil cümleleri.
    1 -1 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  4. 3.
    egeli bayan beyanatı.
    -3 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  5. 4.
    ''izmir'den kucak dolusu sevgilerle''
    cümlesi ile biten gazete ilanı olması muhtemel yazıdır.
    ... kendi hayatimda figuranim
  6. 5.
    (bkz: barda çay içmek)
    1 ... ben kucuk bir su samuruyum