1. 1.
  rüzgar kuvvetiyle ilerleyen, yelkeni olan deniz aracıdır. güzeldir, dengede durmak çok kolay olmasa da zor değildir, biraz denize aşina iseniz öğrenmeniz kolay olacaktır, öğrendikten sonra da keyfinden yenmez.
  ... insan
 2. 2.
  güç ve denge gerektiren mükemmel spor. başlangıç için yelken boyutunu küçük seçerseniz zorluğu da önemli ölçüde azalacaktır. tek dezavantajı sörf giysisinin amele yanığı oluşturabilmesidir. ama kesinlikle değer. öğrenmek için alaçatı biçilmiş kaftandır. hem su çok derin değil hem de kapalı koy olduğu için board'u kaçırırsanız motorla gidip kolayca alırlar.
  ... seker kiz candy
 3. 3.
  para glidingin 1 /100 ü kadar zevkli olmayan sörftür.
  ... klauss
 4. 4.
  havaların iyiden iyiye ısındığı şu günlerde deli gibi özlediğimi hissettiğim belkide dünya'nın en keyifli sporu.

  aşırı kilolu değilseniz, az biraz dengeniz kuvvetliyse rahatlıkla 3-4 hafta içinde öğrenirsiniz. ilk 2 ay açıkcası sizi yorabilir zaman zaman hız alamadığınız için sıkılabilirsiniz ama fazlasıyla sabırsız, iradesiz bir insan değilseniz zamanla hızlanır, hızlandıkça keyif almaya başlarsınız. bir kaç ay içinde trapez ve ayaklıklara geçince ise denizin üstünde o hız, o özgürlük hissi size muhteşem bir keyif verir.

  istanbul'un mimarsinan beldesi* su üstü sporları için oldukça uygundur.
  1 ... ensevdigimmeyvekereviz
 5. 5.
  kendimi bulduğum ve sporlar arasında en beğenerek yaptığımdır. rüzgarı, dengeyi ve adrenalini hissedeceğiniz doğanın kendisiyle dans edeceğiniz spordur.
  1 ... sanatsever