1. 1.
  Biseksüel olan bir kadın rahatsız olmaz diye teorik bir varsayımda bulunduğum kadındır.
  1 -1 ... the chosen one
 2. 2.
  daha uzun yıllar veremeyecek olan kadındır. çünkü rüzgar alkoçlar hala dönmemiştir ve 10.000.000 türk lirası bulamazsa dönemez. o yüzden basında bu olayı şişiriyor daha bir çok tv programına çıkacak. bunu gözümüze gözümüze sokacaklar. 12 yaşındaki kızlar rolmodel alacak bu hastayı...

  o ilk kadın veremeyecektir rüzgar beğye. strapon takarsa bilemem...

  ek: arkadaşlar tüm cerrahi işlemler tamamlanmış olayına aldanmayın. hatun bu ameliyata 1 yıl önce falan karar verdim diyor. öyle tak diye de olmuyor bu olaylar. önce gidip hormon testleri vesaireler yapılıyor ve doktor kadın olduğunu söylüyor yani ameliyata onay veremiyor. hastayı psikaytr a postalıyor orası ikna etmeye çalışıyor bir kaç test yapıyor hasta illa ben kadın/erkek olacağım diyorsa psikolojik onay veriliyor keyfe keder yapılıyor yani ameliyat.

  ayrıca bu burun ameliyatı değil çük yapmakta öyle kolay değil. zaten çük dedikleri de bildiğiniz mutluluk çıbığı... yani şuan ki operasyonlarından sonra 1-2 operasyonu daha var. şuan sadece et parçası var kendisinde heves etmeyin yani. o da onun istediği büyüklükte falan değil ona çıbık takacaklar yani ayıktınız?
  4 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  sözlükteki bir çok erkekten daha skorer oynayacağı kesindir.
  2 ... kaliteli deli
 4. 4.
  dünyanın ilk hamile erkeğinden sonra türkiye'nin ilk hamile erkeği olacaktır.

  bu ne? bir nesli şu an itibariyle bilinmeze sürüklemiş olabilir?

  rüzgar erkoçlar a verecek ilk kadın
  rüzgar erkoçlar a verecek ilk kadın
  ... sgsvs
 5. 5.
  kimi neden ilgilendirdiğini anlamadığım kadındır.

  (bkz: çok istiyorsan git konuş bence)
  ... edith piaf