1. 1.
    sinem kobal ile nobran konulu reklam filminde oynayan şahıstır. ayrıca sinan çetin'in oğludur.
    2 -2 ... legend of the stranger
  2. 2.
    sinan çetin'in büyük oğlu. bir deri firması kampanyasına maaile verdikleri fotoğraftan sonra reklam ve film teklifleri artmış, allah var eli yüzü de düzgünden daha da öte, güzel bir insanevladıdır. en son da okan bayülgen'in seslendirdiği köstebekli PO reklamlarında pompacı olarak çıkmaktadır karşımıza.
    2 -4 ... monsta
  3. 3.
    buyuk kavga cikarmis, babasinin parasina, gucune guven p.ctir.
    musta kullanmis...
    adamin yanagina makas almis.
    vs.
    bu cocuk adam olmaz.
    terbiyesiz.
    ahlaksiz.
    saygisiz.
    babasina adina sanina efendiligine yakismayan hareketler yapan firlama.
    11 -1 ... ozan oyunbozan
  4. 4.
    emek sineması yıkılmasın diyenlere cahil yobazlar diyen tip.

http://kelebekgaleri.hurr...isi-emekci-cahil-yobazlar
    5 ... think
  5. 5.
    Sinan çetin gibi neo cahil bir çakma yönetmenin oğludur. O adam nasıl çocuk yetiştirebilir ki.

En son Emek sinaması yıkılmasın diyenlere cahil yobaz sıfatını takarak bir idiot sınıfından varlık olduğunu kanıtlamıştır. (babası gibi)

Neden Emek sineması yıkılması gerekiyormuş biliyor musunuz? Çöp kokuyormuş ve koltukları eskiymiş.

Ben başka sinemaya mı gittim acaba diye düşündüm bir ara... Hayır diyelim ki çöp kokuyor Restore et andaval... Yıkman mı gerekir?

Bu mantıkta bakarsak baban seni yapamamış. Çıktığın yere seni sokalım tekrar yapsın baban...

Babasını da sevmezdik kendisini de sevmiyoruz...

Sözüm ona ülkemdeki sonradan çakma aydınların idolü Sinan Çetin baba olarak da sınıfta kaldı.
    12 -1 ... scorpioraptor
  6. 6.
    Üç yıl önce bir kavgaya karışmış. üç gün önce de bir kavgaya karışmış.
    5 ... sessiz geveze
  7. 7.
    polis arabasina carpmistir.
    3 ... supernaturaldakitanri
  8. 8.
    26 mart 2015'de attığı şu twit manidardır. demekki ortaköy beşiktaş arasındaki trafiği bu şekilde çözecekmiş.

https://twitter.com/Ruzga...status/580853090078846976
    2 ... kedi memduh
  9. 9.
    O bir Sinan çetin'in oğlu, o bir trafik canavarı, o bir lüks arabalı solcu ve evet o bir polisin Canını aldı.
    20 -10 ... centurion
  10. 10.
    Halkçı geçinen bir babanın burjuvazi oğlu. gece kulüpleri, lüks araçlar.
    16 -1 ... sessiz geveze