1. 1.
  rüyanın en güzel yerinde uyandırılıp, rüyaya tekrar aynı şekilde devam etme isteği ama genelde boş sonuçlar doğurur.
  1 ... yokmuşum
 2. 2.
  eğer istenilen bir şey ise ve rüyalarınız genelde çıkıyorsa devam etmek için baya çaba sarf edersiniz nitekim sonunda ne olacağını çok merak eder insan *
  1 ... queen
 3. 3.
  genelde özlediğiniz birini gördügünüzde, olmak istediginiz yerde oldugunuzu gördüğünüzde birden dandik bir sebeple uyanıverirsiniz. işte tam o sırada hiç vakit kaybetmeden uyuyup kaldıgınız yerden rüyaya devam etmek istemektir. kimi zaman mümkündür,kimi zamansa ne yazık ki mümkün olmaz. çabalarınızın istediginizi vermediğini görünce dudaklar sarkıtılır ve yataktan kime küstüğünü bilmeden ama küsmüş bir halde çıkılır.
  bazende film tadında ki rüyalar sırasında uyanıldıgında yasanır, sonu merak edildiginden uyuyup sonunda ne olacagını ögrenmek ister insan. ama tabi nasip olur ya da olmaz.
  bu gibi durumlarda rüyaya devam edilemezse, hayırlısı deyip üzülmemek gerekir. *
  1 ... ovov
 4. 4.
  sebebi rüyada görülen kişiye ya da güzelliğe, mutluluğa duyulan özlemdir. pembe dizi gibi olmasını isteriz hayatımızın her daim, pembe bir rüya gibi, tamamen bilinçaltı diye açıklanması gereken olay.
  1 ... piraye
 5. 5.
  kişinin dvd izlediğini sanıp uyanırken pauseladığını, sonrasında ise basmayan bir play tuşuna abandığını düşünmesine sebep olan durumdur. genellikle hüsranla sonuçlanmaktadır.
  ... teachero
 6. 6.
  rüyalar aleminden çıktığınızı anladığınız anda gözlerinizi açmayarak, rüyanızı arzu ettiğiniz biçimde yönlendirebilirsiniz. yarı uyur yarı uyanık bir vaziyette yaşanan bu durum, rüyanın kendisi kadar etkili olmasada bunun sonunu mutlaka görmeliyim diyenleri tatmin edebilecek en iyi yöntemdir.
  1 ... sebek kiz kendi
 7. 7.
  az rüya görüyorsanız ve gördügünüz tatlı bir rüyanın sacma salak cesitli nedenlerle bölündügü zaman yapılan davranıs. sansın da yardımıyla devam edebilme ihtimali vardır.
  ... enigma13
 8. 8.
  evet bugünlerde hoşuma giden rüyalar yüzünden on beş saat bile uyudum. özlenen kişiyi görmek iyi gelmiyor. hem günün yarısı yatakta geçiyor hem de uyanınca gerçek tokat gibi uyandırıyor zaten.
  2 ... vita es morte
 9. 9.
  (bkz: lucid dreaming)
  1 ... rate my avatar
 10. 10.
  güzel bir rüya olduğu kesin bunun için yönünüzü değiştirmemeniz gerekir aksi takdirde devamını rüyanızda bile göremezsini.
  ... youre still the one