1. 1.
  aklıma gelmeyenin rüyalarıma gelerek beni ayan beyan tehdit ettiği hayal ürünü beyin yanılması olayı.
  sonuçta bir bayan değiliz ki diyelim; oh be, bu yokluk zamanında iyi oldu, gözümüz gönlümüz şenlendi!
  ama öyle değil işte;erkeği sonuçta!

  nisan ayının ortalarında havaların ısınması ile birlikte kendimi çimenlerin üzerine atmış melül melül otlarken, mutlu mesut bahar ayının o mühteşem serin havasını ciğerlerime oluk oluk hapsedip günümü gün edip zamanın ne denli çabuk geçtiğinden habersiz hayatımı yaşadığım sıralarda, gök yüzünde kulakları sağır eden o korkunç patlama gerçekleşti.
  ne oldu demeye kalmadı başımı kaldırmam ile beraber herşeyin yerli yerinde olduğunu kuşların öpüştüğünü, kedilerin mart yorgunluğundan bitap düşmüş hallerini gördüm. "noluyo amk! herşey yolundaysa bu ses nerden geldi" didim kendi kendime deli gibi.
  gökyüzünde bir anda karanlık bir bulut oluştu. ilk başta beni kaçırmaya gelen uzaylı maykiler sandım. meğerse kocaman siyah damarlı yapısıyla kocaman bir pipi mutlu eşekler gibi sırıtarak bana bakıyor ve gülümsüyordu. hemen otlamayı bırakıp evde yerim düşüncesi ile elimle biraz ot koparıp ceplerimi doldurduktan sonra ayaklarım popoma vura vura kaçmaya başladım.
  ben kaçıyorum pipi kovalıyor, ben kaçıyorum pipi kovalıyor derken, önümdeki uçurumu göremeyip aşağı doğru düşmeye, deyim yerindeyse uçmaya başladım.
  ben aşağı düşerken pipi bir anda yanımda belirip; tutun bana uzun yaşa dedi! ölürüm de tutunmam diye düşünürken, en matıklısının genede tutunmak olduğunu düşünerek bir anda kafasına tutundum!
  "tü senin sıfatına" diyerek hain pipi yüzüme tükürüp bir anda kayboldu.
  tam aşağı düşecekken, rüyamdan kanter içinde uyanıp kamyonu devirdiğimi farkettim. "oh be rüyaymış meğerse amk!, az kalsın ölecektim" korkusu ile hemen banyoya gidip gusül aldıktan sonra, bir daha yolda giden kadınların poposuna bakmıcağıma dair dua edip tövbe ederek sabaha kadar tesbih çektim. allah affetsin
  -2 ... zorozorororozorozorororororo
 2. 2.
  rüyada zenci büllüğü görmek kısmettir. bülük ne kadar büyürse kısmet o kadar büyük olur. yani, zenci büllüğünü gördün mü başlıcan oynamaya. ki kısmetin daha büyük olsun.
  ... bardacuk