1. 1.
    güne ilginç bir şekilde başlamama neden olan rüyaydı.
    bir şekilde yollarımız putin ile kesişmiş ve beyaz bir odada, beyaz bir masada ailecek bizi kabul etmiş. yer tabii ki türkiye ama nedense onun mekanında gibi geçiyor tüm olaylar.
    sofrada bazı tabakların yarısı türklerin milli yiyeceklerinden olan yoğurt ile doluyken, diğer yarısı da rus milli yiyeceği ile doluydu. krem rengi yoğurda benzeyen, tadı ise sütlacı andıran bir şeydi.
    yemeğin sonunda evin kahyası geldi ve putin efendinin artık uyuması gerektiğini söyledi. putin ise bizden özür dileyerek sofradan ayrıldı.
    1 -1 ... bay polar
  2. 2.
    gizli ibnelik belirtisidir.
    ... yadedilmis topraklar
  3. 3.
    dötün açıkta kalmış üstüne polar al, bak adında polar.
    ... hayta38
  4. 4.
    Bu rüya Şu şekilde yorumluyorum: Türkçe'de bir deyim var: "Yediği, içtiği ayrı gitmemek"... Rusya ile( putin ile) yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Fakat o sofradan ayrılıyor. Rusya ile aramız bozulabilir. Yollarımız ayrılabilir. Bilemiyorum. Ben böyle yorumladım.
    ... lesley mateas
  5. 5.
    Putinin sanki annesi "vladimir hemen yatağa!!!" dermişcesine masadan kalkıp uyumaya gittiği rüya.
    ... alyaska
  6. 6.
    adam evde kaplan besliyor. Ayrıca judo'da siyah kuşak sahibi. Rüyada bile olsa dikkat etmekte fayda var.
    ... stargate