1. 1.
    Bi kaç kere yaşamıştım. Yaptiklarinizi kontrol ediyorsunuz. Istediginiz, sevdiginiz, sevmediginiz kisileri görüyorsunuz. Sizin hic deneyiminiz var mi?
    1 -2 ... please save me tonight
  2. 2.
    Sanırım buna rüyayı kontrol etmek deniliyor. Bu değil de astral olayına merak salmıştım. Komik te bir anısı var hatta.
    1 ... gethere
  3. 3.
    ilk kez 1860 doğumlu Frederek Van Eden tarafından ortaya atılan ve Adına kısmen lucid dream diyebileceğimiz şey.

Şöyle bir de hikayesi vardır :

Frederek bir gün yakın bir arkadaşını kaybeder.

Bir müddet sonra ölen arkadaşını rüyasında görür.

Rüya anında ise; sen ölmüştün der ve rüyada bilincin açık olabileceğini fark eder.
    ... ciplakyazar
  4. 4.
    Ben bi keresinde rüyam bölününce hemen tekrar uyuyup kendim yönlendirdim.
    5 ... buus
  5. 5.
    (bkz: lucid dream) cahillik zor iş.
    3 ... frankie fuckin four finger
  6. 6.
    çocukken bazen uçup kaçtığım ve eğlendiğim, bazen ise çok sıkılıp gerçek hayattaki zamanımdan ödün vermemek için resmen ıkınarak uyanmaya çalıştığım rüya. gözlerimi açabildiğim an mutlu olurdum. uzun zamandır görmüyorum zekam mı düştü acaba.
    4 ... insan sevmiyorum ben
  7. 7.
    hiç yapamadıgım durum .
    2 ... paralelat
  8. 8.
    genelde askerlikle ilgili rüyalarda rüyada olduğumu anlayıp rüyamı kontrol edebiliyorum.

acaip zevkli bir durum.
    ... birazdangelirim
  9. 9.
    Neredeyse her zaman farkındayımdır ve amaannn nasılsa rüya deyip özgürce saçmalarım. Ama çok garip bir his.
    1 ... wobbly
  10. 10.
    bazen çok gerçekçi oluyor hele birde sevdiğim bir rüyaysa hiç kalkmak istemem. Rüyada yaşamak istediğim doğrudur.
    ... despacito