1. 78.
  10 saniye mi 1 dakika mı ne kadar sürüyormuş bilmem ama, benim gördüğüm rüyaların film senaryolarını aratmadığı doğrudur. değişik atmosferi var rüyanın. gördükten sonra unutmazsanız o rüya çıkabilecek rüyadır. unutursanız bir yeriniz açıkta kalmış derler.
  6 ... en asaletli duygularin adami
 2. 77.
  rüyada kendimi yorduktan sonra acısını ayıkken çekiyorum, güzel rüya görmek de var, hayatımızda güzel şeyler nadir olduğu için bilinçaltımız hep bizi yoracak rüyalar gördürüyor, en azından beni yoracak rüyalar, kafamın içinde ben hariç herkesin istediği gibi davranması da uyku halindeyken bile üzülmeme sebep oluyor, bilemiyorum ya ne rüyalar vardır milletin gördüğü onlara sormak lazım.
  ... karamel abla
 3. 76.
  bilinç altı rüyaları ayırarak bayağıdır görmediğiniz kişileri iyi veya kötü rüyanızda görüyorsanız, o kişinin veya kişilerin sizi özlediğine dair riyavetler olan durum. herkese anlatmamak lazım denir gördüğünüz rüyaları. ama şerden hayra yorulması için de anlatmak lazım diyen de var. değişik bir ruh hali rüya görmek. gerçekte gördüğünüz bir yeri rüya olarak görmek, o gerçek ile aynı yer olmasına rağmen rüya hali olduğunu anlayabiliyorsunuz. tabii uyandıktan sonra.
  7 ... en asaletli duygularin adami
 4. 76.
  Sağlıklı olduğunuzu gösteriyor ama gördüğüm şeyler sağlığımın içine sıçıyor. Bıktım hayatımdaki her detayı rüyamda görmekten.
  2 ... pozitif hatun
 5. 75.
  insanı yoran bir aktivite. Bazı geceler sırf bu yüzden dinlememiş bir şekilde uyanabilir. Bütün gün zombi gibi gezebilirsiniz.
  ... blue bear
 6. 74.
  iş bul iş. iş bulunca geçer.
  3 ... everybody calls me alpha
 7. 73.
  Bazen korkunç düzeylerde olabilen olay.

  Hayatım boyunca son 1 aya kadar hiç aynı rüyayı 2 kere görmedim ama şu sıralar saatlerce ağlamışım gibi uyanıyorum.

  Anne babam ben çocukken ayrılmasına rağmen annemle babamı beraber olarak görüyorum ve bir yere giderken kaza yapıyoruz ikisini de kaza yerinde kaybediyoruz, ağlayıp sızlamadan abime dönüp biz şimdi ne yapacağız? iş bulmamız gerek diyorum ardından ağlamaktan bitap düşmüşcesine ağlama nefesiyle uyanıyorum. O zorla nefes alınan his. Rüyasından bile bu denli bir hisle uyanırken Nasıl oluyorda o cümleyi kurabiliyorum bilmiyorum. En büyük korkularımdan birini rüya da olsa iki kere yaşadım ve o cümleyi kurduğum için kendimden nefret ediyorum.

  insanları bir şeylere mecbur bırakan sisteme de lanet olsun. Bilinçaltıma da sıçayım eğer böyle bir mantığı varsa.
  3 -2 ... kendi kendimin kedisiyim
 8. 72.
  pek sevmedigim birsey. iyi uyku uyuyunca, yani uykum duzenimi bozmayinca gördügüm rüyalari hatirlamiyorum, kafam temiz uyaniyorum.bu harika birsey
  birkac gundur gec yatiyorum, uykum da azcik kacmis oluyor. sabah kalkmaya yakin cok alakasiz ruyalar görüyorum. hani cok iyi bir uyku halinde olmadigimin da farkindayim öyle bir hal.bir de özledigim birilerini göreyim diymi? bugun de 5 yildir görmedigim kuzenimle ve sevgilisinin arkadaslariyla bdorumdaki yazliklarinda raki balik yapiyorduk,ki raki balik yapmisligim da yoktur egleniyorduk filan. ne alaka kuzenimi merak etmiyorum, o insanlar kimdi? tanimadigim insanlarin yaninda niye mutluydum? kankami, annemi, babami, yegenimi filan göreyim diymi, salak sacma isler, rüya hatirlamamak daha iyi. sanirim instastoryler etkili oluyor senaryo yazmamda.
  2 ... serenadd
 9. 71.
  Uzun zamandır hergün görüyorum. Ve rüya gördüğüm günler çok yorgun hissediyorum sabah kalkmak daha zor geliyor. Daha dün akşam neler görmedim ki. Hayra gelsin.

  Nişanlı bir arkadaşım var nişanlısını sevmediğini gördüm rüyamda dur bakalım evlenecekler mi. Ben hiç beğenmiyorum çocuğu ondan öyle görmüşte olabilirim bilmiyorum.
  ... entry de mi girmiyagh
 10. 70.
  beynin ram yani derin uyku halinde olan durumdur. bir nebi kişinin kendi bilinç altında similasyon yaşamasıdır.
  1 ... tarihci memur