bugün

Nil erkoçların yeni ismi.

Ayrıca gelen gideni aratır sözünün canlı kanıtı.

Özlüyoruz nil reyiz.

edit; o değilde en çok tutan başlığım bu oldu herhalde. ehehe.
yakışıklı oyuncudur.
eskiden taş gibi hatundu şimdilerde ise taş gibi adamdır *
Kıvanç tatlıtuğ'u tahtından indirecek kişi. Artık kızlarımız kıvanç kıvanç diye değil, rüzgar rüzgar diye yırtınabilir. Onu aramızda görmekten mutluluk duyarız, hoşgelmiş. Bana kız ayarla panpa deyip durmazsa iyi anlaşırız. Yalnız kolay alışır mıyım onu bilemem. Eski halini hatırlayıp içlenir, iş atabilirim, rezillik çıkar.
ultra modern kesimin normal karşıladığı durumun kahramanı.

üzgünüm ama bence hissetiklerini içinde yaşamasındansa şu ana kadar bir psikiyatriste gidip bir uzmanla görüşseymiş belki de, bunca hormonal zımbırtı ve ameliyata gerek kalmayacakmış.
yani çirkin bir kadın olduğu için aynaya bakmaya tahammül edemeyenler de var, onlara önerimiz estetik harikası olmaları değil, kendileriyle barışmaları. bu kızın da yapması gereken şey sadece buymuş bence. ama tabi o bildiğini yapmış, bir de üstüne ayşe arman gibi bir dangalağı seçmiş röportaj verecek, bize de sözlüğe yazması kalmış.

edit: bilgilendirildim ki ameliyat olmaya karar verdikten sonra çeşitli testler yapılıp psikolojik tedavi uygulanmış. fikrim değişti mi, hayır. psikolojik tedavi uygulanmadan önce nil kendisine çoktan küsüp rüzgar olmaya karar vermiş zaten, barışmaya niyeti yokmuş.
gelişi tayyar adındaki biri tarafından tahmin edilmiş.
görsel
görsel
(bkz: harun abi)
bundan sonraki haliyle mutlu olmasını can-ı gönülden dilediğimdir.

düşün 360 lira verip bayıla bayıla aldığın kotu çevrendeki kimse beğenmeyince/yadırgayınca nasıl moralin bozuluyor bir de vücudunu değiştirdiğini düşün.

vay anassınııı...

üzmemek lazım insanları.

nagada da düşünceliyim bugiceee. *
- erkek olmadan bağa bi kere vereydi iyiydi.

iş bu entry kuzenim tarafımdan klavyeye alınmıştır. *
çoğu kişinin şaşırdığı manyak bir abimiz.
Onu bunu geçtim bu ayşe arman da ne var yahu. Biz yırtsak kendimizi böyle bir haber yakalama şansımız olmuyor kadına bak!
Tanım, ayşe armanın bomba haber yakalamasına neden olan kişidir. Ayrıntıları kimseyi ilgilendirmez!
sünnet li mi yaptılar sünnetsiz mi sorusunu akıllara getiren yeni erkek.
trip yiyenler kervaninin yeni uyesi. Buyur kardes bir cayimizi ic.

Sakallari cikabilirse yakisikli bir jön olur kendisinden. Cinsel uzuv meselesine giremeyecegim.
ses tonunu merak ettigim kişi.
Oğlum o değil de.

molped reklamındaki düz saçlı hatun olarak bildi türkiye bunu.

hepimizde yazdık lan buna.

ne yapsak onu?
fotoğraflarını görünce bi tuhaf oldum ben açıkçası, elimde olmadan. güzelim bebek yüzlü kız erkeğe dönmüş! 20 yıldır kendini erkek hissetmene rağmen kadın bedeniyle yaşamak zor, özellikle türkiye gibi bi ülkede. ama kendisini cesaretinden dolayı tebrik ediyorum, umarım artık mutlu olur sevgili eskinin nil'i şimdinin rüzgar'ı.
bülent ersoy'un yakışıklı bulabileceği bir erkek olmuş,hayırlı olsun.
Kendisinden tecrübeli bi kankası olarak, burdan da her tür am göt meme konularında biladerime yardımcı olabileceğimi deklare etmek isterim.
erkek haliyle tam emret komutanım dizisi oyuncusu ayarında olmuştur. herhalde girer diziye.
lan tutturmuşsunuz molped reklamı da molped reklamı diye de, ordaki slogan da şu zaten:

"delikanlı kızlar, molped kullanır"

tanım: feyizli bir panpamız. rüzgar reyizi emret komutanım season 6 episode 3'ten sonra yeniden görmek isteriz. *
Muhtemelen erkek olmadan once kadin haldeki boy boy ciplak fotograflarini cekip şu siralar 31 malzemesi yapan kisi.
eski çıtır yeni biladerimiz olan insan, ya ben olsam hoşlandığım bütün erkeklerin altına yatar, kendimi bir güzel becerdirdim sonra, at mı olurdum eşek mi olurdum ne olursam olurdum. şaka bir yana parlak bir oğlan olmuş abimiz.

not: herkesin cinsel isteği, zaten kendisini erkek gibi hissediyormuş, bize saygı gerekir.
bariz kıskandığım varlıktır. sen önce güzellikten öl muhteşem bir dişi olarak 26 yıl yaşa, git ameliyat ol "saat 3 yönünde taş var." cümlesinin öznesi ol. bi' 10 kilo daha alsa efsane olacak bence. bu adam bariz yakışıklı.
(bkz: erdener abi)