bugün

beyninizi tokatlayan show şeklinde haykıran bir slogan, bir tabakta duran beyini tokatlayan bir el ve gevrek bir sunucu (bkz: rüstem batum) dışında hiçbir şey hatırlamadığım laflama programı. *
talk show adını kullanıp insanı heveslendiren soaşından kalktığında balyöz yemişe döndüren sonrada başını ağrıtan proramlar.aspirin alırmısınız?
zamanında pek bir tutmuş programdır.

eh tabii, o zamanlar tıfıllık modunda dolaşan okan abi ile, beyazıt kardeşimiz de, radyoları ya da okulları ile haşır neşir oldukları için, ezelden tv'ci olan rüstem batum yapardı bu programı.. o aralar pek revaçta olan, politikacıların kuklalarının gösterildiği haber sonrası programların benzeri,- yamulmuyorsam düzeltin - bu programda da oluyordu. bir de, daha programa girerken, rüstem batum bir şeyleri, o gevrek ve de sadece kendisine has olan* sesiyle de geveledikten sonra, bir sürü insanın bir arada çekildiği bir resim araya girer, ardından da bolcana alkış sesi gelirdi efenim..

vayy be diyor insan, o günlere dönünce. şimdiki show programlarının atasıdır
turk tvlerinin bati anlamdaki ilk talk show programlarindan. formati biraz yurt disindan araklama duran, ama daha sonra diger yerli programlara esin kaynagi olmus basarili geyik programi.
kase içersindeki beyni sık sık tokatlayan bir el vardı beyninizi tokatlayan show sesi eşliğinde.
oldukça absürt bir programdı..
herkese renkli günler
http://alkislarlayasiyoru...-ailesi-beyin-tokatlarken
mottosu "beyninizi tokatlayan program" olan show. eskilerde kalıp akla gelince vay anasını dedirten bir programdır.
beyninizi tokatlayan şov.