bugün

Buralardaysan bana bir yaz dark.
Güm güm atıyor kalbim.
Kan tutan kasap bu fotoğraf ne oha.
Tahrik oldum lan.

görsel
bir de bunun iki n'li olanı vardı queenn diye bu ikisini birbirine çok karıştırırlardı ama ben ona peri derdim esas ayperi de ben peri derdim.
seri artı oy meleği olduğu için artıya boğulan yawzer.
(#44469741)

anasını sözlüğe üye yapmasını istediğim yazardır. çok masum ya sözlük.
Sözlük erkeğinden bir adım ileri.

Meneceri benim kızlar. Ama sıra çok söyliyim.
inşallah kadındır diyerek sürekli açık oylaştığım, rüyalarıma giren yazar....

Hep sağ alttan çıkıveriyor..
Galatasarayli oldugunu ogrendigim zat. Bacimizdir. Ardir. Namustur.
Bence psikolojik sorunları olan bir yazar. üzerinde kronik bir gerginlik var. Çaylaklıkla ihya olacağını sanmıyorum.
Çaylak olmuş dost yazar.

Kurtuluş yakın kardeşim.

Hep destek tam destek.
az önce neden sözlükteki her kıza kezban damgası yapıştırıyolar yazdım diye modlar tarafından entry'min silindiği başlık.
yine kim ne istiyor yahu senden , gülüp geçmekte fayda var , boşver .
ÇENEDEKi SiViLCELER STRESTEN ÇIKAR ÖNCELiKLE BiRAZ SAKiN OL. SONRA LiMON SÜR.
Ben yazma diline,hakaretlerine bakarak erkek olduğunu zannediyordum. Bayan olduğunu duyunca şaşırdım.
ve şimdi haberler..

sevgili izleyiciler, direnişin ikinci gününde queen parkı yine gergindi.

şukulanmış entrylerini korumaya çalışan queen direnişine karşı sözlüğün toma kuvvetleri entry sıkarak queen saflarını püskürtmeyi başardı. queen yanlıları ise geri adim atmamaya kararlıydı.

direniş sözlük kızlarının fotoğrafları, memesi olan kız adam mıdır, sözlük kızlarının mal olması gibi ara başlıklara dağıtıldı ancak bir süre sonra queen parkı saflarında tekrar toplanıldı.

queen parkında gergin bekleyiş sürüyor.
bu söylenen sözler kavgada bile söylenmez. karşılıklı olarak çok ciddi suçlamalar var. gerginlik artarak büyüyor. umarım sulh içinde çözüme ulaşır. çok sert gidiyor tartışma. merakla beklemekteyiz...
aklını akp lilerle bozmuş yazar.
Aleykum selam. Sağcı- solcu çatışması var galiba. Polisi aradım, şimdi gelirler.
arap kızları kadar güzel olmayı lehine kullanıp son aylarda karmasını hızlı bi şekilde artıran yazar.
Birazdan çıkarıp masaya vurabilir.
Özel mesaj ifşası var moderasyon göreve.
tatlı bir dişi yazar.
görsel
görsel

Karanlığın kraliçesi. Swh.
güncel Önemli Başlıklar