1. 1.
    Akit'e çıkıp ünlü olan yazar. Nam-ı diğer inekli pipet. Daha Nam-ı diğer korku ii.

Bak benim ahımı aldın olanı gördün. Terbiyesiz seni.
    6 -8 ... gozlerinmeyhanesi
  2. 2.
    Hepiniz çok zekisiniz arkadaşlar. Tüh, yine saklanamadım sizlerden... çünkü sizler o kadar önemli şahsiyetlersiniz ki...

Zaten bana sen korku’musun diyenlere söylüyordum kim olduğumu. Burda dura dura iyice şizofrene bağlamışsınız, gidin tedavi filan olun.

Valla akit olayı yüzünden de nick değiştirecek kadar korkak değilim. Yapılan o kadar hakarete rağmen, benim “çomar” lafıma alındılarsa ne diyeyim ki sjsjskkq.

Ay 15 yıl yer miyim acaba???
    6 -11 ... queen of cookie
  3. 3.
    ee neden nick değiştirdin o zaman haberin mürekkebi kurumadan?

diye sorarlar adama.

edit: bize ne tabi orası öyle. lakin bu kadar tesadüf olması garip geldi sadece.
    7 -2 ... flat head
  4. 4.
    e bundan size ne?
    1 -5 ... queen of cookie
  5. 5.
    Arkadaş ne kadar meraklısınız birini hemen aranıza alıp ezmeye çalışmaya. Varsayalım korktuğu için değiştirdi, mutlu mu oluyorsunuz korkusundan? Bu kadar mı düştü seviyeniz?
    5 -2 ... asuregibisurat
  6. 6.
    O değiştirmedi. Ben değiştirdim. Nickaltında afkurduğunuz yazarın sevgilisi olurum.

Kuduz köpekler rahatsız etmesin diye nickini ben değiştirdim. Derdi olan bana konuşabilir.
    2 -11 ... golgebeyi
  7. 7.
    He bi de adettendir.

queen of cookie
    2 -3 ... queen of cookie
  8. 8.
    Nickini değiştirdin, bir de entrylerini silersin bitti demi? Yok öyle yağma kurabiye kraliçesi.
    3 -4 ... oyle kolaysa
  9. 9.
    Entrylerimi neden sileyim, ben siz miyim?
    Korkudan sözlüğe 3 cilt özür yazısı döşeyip hesabını silen tiplerin yaptığı yorumlara bak.

Korkusuz bir yaZar.
    2 -5 ... queen of cookie
  10. 10.
    bu işler hep böyledir.

kısaca süreci anlatayım; önce şikayet edilen yazar -şikayet edilmesi ile hiç alakası olmamasına rağmen(!) afişe olur olmaz- kullanıcı adını değiştirir(tabi bundan bize nedir orası ayrı), sonraki basamak "ben entry silmem" artisliğidir bunun akabinde olay biraz soğuyunca o entryler tek tek usulca silinir farkeden olursa top moderasyona atılır-bir nevi kuzenim yazmış vakıası- bundan sonra ise usulca işin backgroundunu bilen eski yazarların silinmesi ve olayın unutulması beklenir.

10 yıldan fazla süredir şuradayım, buna benzer defalarca örnek gördüm bu sıralamanın hiç şaştığını görmedim.
    6 -2 ... flat head