bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    son zamanlarda transfer pazarında beşiktaş'ın çok fazla karşısına çıkmalarından ötürü, ortaya çıkan yüksek tansiyonun yansıması., bozulan ilişkiler bütünü.

yalan yok; yaklaşık 1 sene kadar önce real madrid'e sempatiyle bakıyordum. aha kanıtı: (bkz: real madrid/#8709859)

fakat bu sezonun devre arasında bu yavşakların elinden hugo almeida'yı almamızın üzerine, misilleme olarak bu yaz bizim almak üzere olduğumuz hamit altıntop'a yönelmeleri ve fiyat yükseltmeleri üzerine şimşeklerimi üzerlerine çektiler: (bkz: hamit altıntop un real madrid e transferi/#11680045)

bunun üzerine prestijlerini de kullanarak hamit altıntop'u elimizden aldılar ve centilmenlik anlaşmasını bozdular. bununla yetinmeyip, yüzsüzce, sırf kadrolarında 2 türk, 1 tane de apaçi animatör kılıklı kürt bulundurdukları için ve takımlarının pazarlamasını türkiye üzerinden, türkiye'nin yıldızlar topluluğu üzerinden yapmak adına sezon açılışlarını beşiktaş ile oynayarak yapmak istediklerini teklif ettiler. işte o sırada devreye girdim ve hak ettikleri tokat gibi cevabı suratlarına çarptım: (bkz: real madrid in beşiktaş a açılış maçı teklifi/#12030947)

sonuç olarak, 1 sene öncesine kadar real madrid ile ilişkim jorge mendes'den bile iyiydi ama real madrid yavşaklığını konuşturdu diyebilirim. bu platformdan şunu da açıklamak isterim ki; bugüne kadar barcelona karşısında her zaman real madrid'i desteklemiş biri olmama rağmen, bu ilgime her zaman yavşaklıkla karşılık vermelerinden ötürü, bundan sonra real madrid - barcelona rekabetinde barcelona'yı destekleyeceğimi belirtmek isterim. ccc messi ccc

hatta ve hatta çirkinleşerek şu resmi koyuyorum:
    http://vursamgol.files.wordpress.com/2011/06/guardiola_doneminde_kupa_paylasimi.jpg

alışmadık götte don durmazmış. ezikler zaten 40 yılda 1, kimsenin umrunda olmayan bi kupayı aldı, onu da sağlam tutmayı beceremediler. ezikler.
    2 -5 ... quaresmatique
  2. 2.
    hani kelimelerden, insanları ve kurumları tenzih ederken anlamsal açıdan aklıma şu atasözünü getirendir; fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış.
    2 -2 ... ddesdemona
  3. 3.
    son olarak higuain'in transferi spekülasyonunda, farklı bi bakış açısıyla tavan yapmış gerilimdir: (bkz: gonzalo higuain/#12031552)

bakalım zaman neler gösterecek ? ama ben geri adım atmayacağım, bu böyle bilinsin.
    -1 ... quaresmatique