1. 1.
    son zamanlarda transfer pazarında beşiktaş'ın çok fazla karşısına çıkmalarından ötürü, ortaya çıkan yüksek tansiyonun yansıması., bozulan ilişkiler bütünü.

yalan yok; yaklaşık 1 sene kadar önce real madrid'e sempatiyle bakıyordum. aha kanıtı: (bkz: real madrid/#8709859)

fakat bu sezonun devre arasında bu yavşakların elinden hugo almeida'yı almamızın üzerine, misilleme olarak bu yaz bizim almak üzere olduğumuz hamit altıntop'a yönelmeleri ve fiyat yükseltmeleri üzerine şimşeklerimi üzerlerine çektiler: (bkz: hamit altıntop un real madrid e transferi/#11680045)

bunun üzerine prestijlerini de kullanarak hamit altıntop'u elimizden aldılar ve centilmenlik anlaşmasını bozdular. bununla yetinmeyip, yüzsüzce, sırf kadrolarında 2 türk, 1 tane de apaçi animatör kılıklı kürt bulundurdukları için ve takımlarının pazarlamasını türkiye üzerinden, türkiye'nin yıldızlar topluluğu üzerinden yapmak adına sezon açılışlarını beşiktaş ile oynayarak yapmak istediklerini teklif ettiler. işte o sırada devreye girdim ve hak ettikleri tokat gibi cevabı suratlarına çarptım: (bkz: real madrid in beşiktaş a açılış maçı teklifi/#12030947)

sonuç olarak, 1 sene öncesine kadar real madrid ile ilişkim jorge mendes'den bile iyiydi ama real madrid yavşaklığını konuşturdu diyebilirim. bu platformdan şunu da açıklamak isterim ki; bugüne kadar barcelona karşısında her zaman real madrid'i desteklemiş biri olmama rağmen, bu ilgime her zaman yavşaklıkla karşılık vermelerinden ötürü, bundan sonra real madrid - barcelona rekabetinde barcelona'yı destekleyeceğimi belirtmek isterim. ccc messi ccc

hatta ve hatta çirkinleşerek şu resmi koyuyorum:
    http://vursamgol.files.wordpress.com/2011/06/guardiola_doneminde_kupa_paylasimi.jpg

alışmadık götte don durmazmış. ezikler zaten 40 yılda 1, kimsenin umrunda olmayan bi kupayı aldı, onu da sağlam tutmayı beceremediler. ezikler.
    2 -5 ... quaresmatique
  2. 2.
    hani kelimelerden, insanları ve kurumları tenzih ederken anlamsal açıdan aklıma şu atasözünü getirendir; fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış.
    2 -2 ... ddesdemona
  3. 3.
    son olarak higuain'in transferi spekülasyonunda, farklı bi bakış açısıyla tavan yapmış gerilimdir: (bkz: gonzalo higuain/#12031552)

bakalım zaman neler gösterecek ? ama ben geri adım atmayacağım, bu böyle bilinsin.
    -1 ... quaresmatique