işleri yolunda gitmeyen renklilerin uydurma lafıdır.

ne diyor bir daha söylesene, sorry mi hahahaahahah
Quaresma milletvekili zaten.

Domaltıp sikse ceza yemez artık ne sakatlamadığı oyuncu ne el hareketi çekmediği hakem kaldı.

Artık hakemlere de omuz atıp düşürüyor. Ben umudu kestim.

Eğer izleyipte bilerek yapmadığını iddia eden ağır kevaşedir onu da söyleyeyim.
Yanlışın var arada kaynamadı. Quaresma sana ve senin gibilere kaydı. Haydi şimdi ağlamaya devam et.
Bu olayın engin baytar olayından tek farkı biri önden diğeri arkadan yapıyor başka da bir şey değil.
Maçın oynandığı hafta ersin düzen mi ne o ağzından bir kere o lafı çıkardı daha sonra ne trt ne a spor olqyı irdelemedi. Hakeme bile bile kasten isteyerek arkası dönğkken gidip çarpıp düşürüyor. Hakem arkası dönük olduğu için olayın farkında değil. Muhtemelen daha sonra izleyip art niyeti görmüştür ve bu akşam hakem aynı hakem ise mutlaka kart görecektir.
Bundan sonra son dakikalara 1-0 önde giren takımın oyuncusu hakemi düşürsün hatta sakatlasın zaman geçsin oyun soğusun felan.
Valla takdir ettim bu başlığı açan arkadaşı. Not gs.
Ben de ara sıra 8jk ye sallıyorum da söz konusu maçta bilerek kasıtlı mı yoksa kazayla mı olayın olduğu sonradan özetini yada o kısmını izleyince belli olmuyor. Elde delil olmadan hiç kimse ceza alamaz. Madem dalga geçecekseniz biraz zekice başlıklar açın da bizde katılalım.