Bugün her kadıköy'de kaybolan futbolcular gibi, kaybolacak olan balonlardır. Bu her zaman böyle olmuştur. Galatasaray'ın ya da Beşiktaş'ın bel bağladığı futbolcular, saraçoğlu'na gelince maçta isimleri duyulmaz, esameleri okunmaz, 70'ten sonra da oyundan alınır. Yani demem ki o ki sayın tinerciler, 14 yıldır kadıköy'de bir bok yapamazken de "şu şöyle sokacak, bu böyle sikecek" dediğiniz futbolcular vardı, ellerinize alıp gittiniz. Bu filmi daha önce çok izledik.
Meselenin bir maç kazanmak değil, fenerbahçe ile kadıköy'de oynamak olduğunu idrak edemeyenler var.
Maç sonu görüşürüz.
Gomis hepsinin içinden geçecektir.
Rez alalım birşey deneyecem.
Edit: ulan şu laleleride konuşturdunuz ya helal,
Neyse vardar bunda da bir hayır.evet.
5 tanesi de bir valbuena etmez.
balon değil bomba beşli. ayrıca bizim elimizde değil afedersiniz f.nerin götünde patlayacaktır.
Evet tinerciler nerde “yıldız” futbolcularınız? Burası Kadıköy ibneler anlayın artık.
Hepsi yalan olmuş beşli. Neyse sonraki maçlarda bir Anadolu kulübüne karşı birkaç hareket yapar yine dünya yıldızı olurlar, burası Kadıköy burda adamın ırzına geçerler.
görsel
Talisca Fener’in içinden geçecek len mk. Puhahaha noldu lan talisca’nıza? Alındı oyundan.
Beşiktaş’ın medet umduğu balon futbolculardır.
(bkz: çöp)

ben dedim mi, demedim mi?
güncel Önemli Başlıklar