1. ?.
  esasında büyük çoğunluğunu fenerlilerin oluşturduğu taraftarlardır. aralarında belki galatasaraylılar yada bursalılar da vardır ama geneli fenerli ! quaresma gibi dünya yıldızı ve her yerinden yetenek fışkıran bir oyuncuyu sırf bjk aldı diye daha transferin ilk dakikalarında bok atılmaya başlanmıştır. düşük performans gösterdiği her maçta da bu tekrarlanacaktır eminim.

  sırf bok atmış olmak için bok atan cahil taraftar topluluğu ! fanatizmin gözlerini kör ettiği mafya yalakası rezil kitle !
  4 -5 ... borderline
 2. 1.
  (bkz: audi q7)
  3 ... mezarkabul ftw
 3. 2.
  (bkz: q7 ne lan)
  3 -2 ... abhartach lynch
 4. 3.
  toyota land cruiser taraftarlarıdır.
  2 -2 ... pulemjot kalashnikova
 5. 4.
  (bkz: yeğenim zorlama yakarsın motoru)
  1 -1 ... elnino1907
 6. 5.
  1 ay öncesinde ^^hahaha alamadınız göt oldunuz şeklindeki^^ sevinçlerinin bugün muazzam bi şekilde ''quaresma'' yı içlerinde hisseden taraftarların,lig başlayınca düşecekleri durumun lig başlamadan önceki versiyonudur.
  5 -1 ... unforeseen
 7. 6.
  Beşiktaş'ı çekemeyen taraftar kitlesidir.
  "q7 ne lan" gibisinden soru soruyorlar bir de.Sanki bilmiyorlar quaresma'dan bahsettiğimizi.Bırakmalılar bu ayakları çünkü (bkz: Hiç inandırıcı değilsiniz).
  3 ... whatever it takes
 8. 7.
  (bkz: q7 yi çekemeyen anten taksın)
  2 ... vamoseagle
 9. 8.
  "q7 yi kolpa transfer haberi olarak görmek isteriz sayın admin.." şeklinde beyanda bulunan bir kişinin de içinde bulunduğu kelle topluluğu.
  2 ... luzumsuzbiliyorum
 10. 9.
  o ne jeep mi ? dedirten taraftar grubu.
  1 -1 ... kskyankee1912