bugün

otobüste yarım saat ellenmiş mağdur kızdır.
yarım saattir eliyorsa (mecazi anlamda söylemiş olsa da) kızım bi tepki ver bir şey e zaten indirirler otobüste... sonra sormazlar mı sana neden elletiyorsun kendini yarım saattir.
showgirl.
Suratına dahi boşalmicagım bir tiptir, evet.

Ulan yarraam, elleniyosun kulaginda kulaklik gozunde gozlukle bi sik olmamis gibi kameraya adamı cekerek mi duruyosun be anten.

Prim vermeyin la şöyle kaşarlara.
tanımam etmem. An itibarı ile Facebookta 11 ortak arkadaşım bulunan kız. Duvarını resimlerinide gizlemiş.
(bkz: korkunçlu karı)
ilgi manyağı kezbanın tekidir, videoyu çok büyük bi soğuk kanlılıkla çekmiştir, insanın biraz sesi titrer be sözlük. büyük ihtimal ilgi görmek için yaptı. Zaten twitter hesabında 55 takipçisi falan var 7.000 küsür twit atmış siklememişler bikaç güne bu kezbanımızda fenomen olur.

insallah otobüsteki kamera görüntüleri çıkarda rezil olmak nasıl bir duygu tadar.
Allah bunu yaratmamış, bu resmen maymundan türemiş kişisi.

küfürün adı günah amk, kızdaki tipe baktıkça gülüyorum amk.

ben güldükçe metrobüstekiler gülüyor, onlar güldükçe ben yine gülüyorum.

bakalım nereye kadar güleceğiz amk.

ah ah ah.
(#21315773)
instagramda paylaştığı tacizci videosuyla önce bana ve belki benden de başkalarına zincirleme olarak dile dolanabilecek bir replik katan genç kadın.

(bkz: bu pezevengi görün)
Mağdur da olsa yalancı da olsa, taciz ile suçlanan amcanın mahkemeye gitmesi için bir dünya koz vermiş olan kızdır.
ne olursa olsun ilahi adalet tecelli edecektir.
Amcanin kimligini bilen lutfen ozel mesaj atsin. iftira sucu sorusturmasi acilmasi icin savciliga dilekce yollayacagim.
http://tinypic.com/player...fgqr&s=5#.UjbsnsZ7JhN
şu entry tamamen önyargılı olarak girilecekti yaklaşık 10 dakika önce. önyargıyla yaklaşınca insanın savunası geliyor ama savunulacak bir yanı yok. zaten incide falan gerekli bilgiler var.
kız popi olmak istiyor sadece. bi dayıya iftira atıyor. ve olaylar gelişiyor.
popi olmaya çalışan hatun kişi.
ANASI DOĞURMAMIŞ BU KIZIMIZI BiLDiĞiN SIÇMIŞ LAN. DAYIM NAPSIN SENi. SIÇMIK.
B.g. isimli 4 çocuk babası bir adamı internete suçlama ile teşhir etmiş kişidir.
herkes bir gün 15 dakikalığına şöhret olacak sözünün son temsilcisi.
Dün geceden beri uykularımı kaçıran hırsımdan tırnaklarımı yememe neden olan Kezban.

Sen tut sırf şımarıklığından ve popüler olma sevdandan dolayı suçsuz bir adamı iftira atarak teşhir et.

Yaptığın orospuluğun bedelini ödetene kadar peşini bırakmayacağım.
(bkz: siktim ananı liseli)
Bu amcanın iletişim bilgilerine benden önce ulaşan olursa pm atsın. Ciddi ödülüm olacak.
adam cidden tacizciyse iki gündür "dayıyı" bağrına basanlar nasıl hissedecek merak konusu.

tamam adamın durumu şüpheli ama bu haklı/haksız olduğunu göstermiyor ki. illa taraf olacaksınız. kız kilolu değil de 90 60 90 olsaydı herkes adama yüklenirdi. sırf kız şişman diye, göz zevkinize hitap etmiyor diye yerin dibine soktunuz. belki bi rahatsızlığı var da kilo veremiyor, belki o da bu halinden memnun değil, napsın ölsün mü? belki de çok memnun yemekten içmekten kilosundan, size ne ki? kara çarşaflı kadına da, kışın montun kaşkolun içinde bi gözleri gözüken kadına da laf atan hödükler yok mu bu memlekette? zibille var biliyorsunuz ki. ya da kilolu kadınlardan hoşlanan bi erkek de olabilir size ne yani. burada attention whore tipleri savunmuyorum, onlara da lanet bassın ama hem durum belirsiz deyip hem kesin bi yargıya varmanızın hem de kıza hakaretler etmenizin tek sebebi o kızın "kezban" profilinize uyması ya, yuh diyorum sizin insanlığınıza. çünkü o sizin için sadece bi "kezban", psikolojisi bozulabilecek, üzülebilecek, hakaretleri görüp yıpranacak bir insan değil neticede. brava.
zaten hayatın sillesini yemiş, para için gurbete gitmiş bir fayans, parke ustasına egosu için iftira atmış kızdır. Şuanda ağlayan himmetdede'li (kasabanın adı) bir kadının neler hissettiğini biliyormusun? Kocasına atılan sapık damgasını? Bozok üniversitesinde okuyan evladını, evlenme çağına gelmiş kızına gelecek lafları düşünebiliyor musun?
Zaten hayatın sillesini yemiş, ezilmiş emekçi bir insanı sırf popüler olmak için ezmenin öbür dünyası da vardır.
Taciz edildiği video da efekt kullanan ergendir. Kayseri'li amcadan ne istedin ego'n için? Yazık yazık.
şerefsiz ve tipsiz, tipik bir türk kızıdır.

şerefsizliği ile videoda hedef gösterilen şahsın hayatını karartmıştır.
kimilerine göre mağdurdur taciz edilmiştir. kimilerine göre orospudur yalan söylüyordur.
damperli kamyondur. hakkında dava açılmamışsa yuh diyorum allahın özürlü dangozu.
Elleyen kamuflajli dayı dava açmış buna

http://m.haberturk.com/gu...a-etti-kendisi-sanik-oldu