bugün

8 dilim salam içeren 1.25 lik fiyatıyla öğrenciye rağbet eder gibi duran salam ürünü.
eğer öğrenciyseniz, gece acıkınca yemeniz için dolabın kenarında bulundurmanız şiddetle tavsiye edilir.
ekmek arası çok iyi gider.öğrenci işidir.
%100 hindidir. hindidir de etimidir, taşaklarımıdır orasını bilemiyoruz.
gerçekten tadı çok güzel 10 dilim ve 8 dilimlik kutusu var ama çok ucuz olduğu için içinde ne olduğu belirsiz.
pınar salamdan 1 dilim alırsınız " güzelmiş yahu bir dilim daha atayım ağzıma " dersiniz , o bir dilimden sonra artık herşey için çok geçtir ! çünkü ardı arkası kesilmez...kısacası pınar salam = salam gibi salam.
sandviçin içine en iyi giden salamdır.
içimdeki etin yüzde yüzü hindidir. ya et olmayan kısım? gdo lu mudur, soya mıdır? nedir?
tadı en iyi salamlardan biridir.
adı beni benden almıştır. pınar kimse yazık dedim.
fıstıklısı 8 dilim fıstıksızı 10 dilim. eğer fıstıklıdan vazgeçemem diyorsanız fıstıksız olan 10 dilimlik olanı alın 1 avuçta fıstık atın cebe* oldu size 10 dilim fıstıklı 1.25 tl.
kedi köpek beslemek için ideal salamdır. hızlı, pratik. *
2-3 ay açıp açıp 2 günde bitirdiğim salam.
evde bu gibi zararlı şeyleri bulundurmak istemeyip ama ara sırada olsa canı çekenler için ideal bir üründür. tek tek almanız tavsiye edilir.
salamı havada tutulup baktığın da arkası gözükür. ha tadı iyi mi iyi amk 1.25.
sandviç ekmeği ve dilim kaşarla çok güzel olur.
isteğe göre domates ve turşu da eklenebilir.
8 dilim hindi olanı 1.50 tl'ye satılan ürün.

Başıma bir şey gelmeyecekse aldım deneyeceğim. Umarım ölmem.
Hindinin tasaklarindan yapilan salamdir.
fakirler salam görsün diye yapıldığına eminim. ama on numara gidiyor kahvaltıda.
bimde de boyle birsey yok muydu dedigim salam.
zamanında 2 liraya hayvanlar gibi tükettiğim besin. saygılar.
Hiç yemedim tadı nasıl?
uzun süreir tükettigim gayet pratik ürün. soğuk sandviçte ideal peyniri at salamları yatır buzdolabı posetine sar tamamdır. bu arada namet aç bitir macar salamı 1.60 fiyatı 2 tane alınca 3 cü bedavaya geliyor deneyin.