bugün

aynı acıları yaşamasını dilediğim vekil.

kısasa kısas.

dininiz öğretmedi mi?
Chp'li muğla milletvekilidir.
Megri megri kardeş.
Akp de cinayeti tecavüzü meşrulaştırdı.
Akp yaptıysa biz de yaparız kardeş.
Megri megri.
benim anlamadığım konu şu ki, chp'de 4 muğla milletvekili var ve dördü de biz böyle bir şey demedik diye açıklama yaptı, pınar'ın babası zaten önümüzdeki günlerde kim olduğunu açıklayacağım dediğine göre, bu süleyman niye yalan söyledi, tabi arayan gerçekten de kendisiyse. (biri onun yerine de aramış olabilir, burası türkiye)
Sanık chp li olduğu için sözlükdeki kemalistlerin hepsi chp li kişiyi haklı bulacaktır. Cinayetmiş tacizmiş tecavüzmüş bunların hiçbirinin önemi yok. Sen bana partiden haber ver.
Namussuz alçak milletvekili.
--spoiler--

benim anlamadığım konu şu ki, chp'de 4 muğla milletvekili var ve dördü de biz böyle bir şey demedik diye açıklama yaptı, pınar'ın babası zaten önümüzdeki günlerde kim olduğunu açıklayacağım dediğine göre, bu süleyman niye yalan söyledi, tabi arayan gerçekten de kendisiyse. (biri onun yerine de aramış olabilir, burası türkiye)

--spoiler--

Siz şu ana kadar hiç suçunu kabul eden bir katil hırsız azmettirici gördünüz mü?
Ben görmedim. Zaten kanıt yoksa eğer suçunu neden kabul etsin zaten hiç.
Eğer böyle bir şey yaptıysa, şerefsizin önde gideni olan vekildir. Hakkında işlem yapılması gerekir.
ulan cinayet davası kamu davasıdır.
maktulun ailesi şikayetçi olsa da olmasa da savcı o davayı toplum adına açar. vahşi cinayetin de kanunda tek bir cezası vardır: ağırlaştırılmış müebbet.
ister şikayetçi ol ister olma.
şeriat düzeni mi bu? şikayet üzerine cinayete ceza verilsin.

hal böyleyken böyle bir çamur atılıyor. maksat malum kitle rabia naz cinayeti örtbasına ama cehape de yaptı diyebilsin.
Kizi cok aci verici bir sekilde olmus bir baba neden boyle bir iftira atsin ki? Bir siyasetciye guvenemeyecegim kusura bakmayin. Bence siktir edilmeli.
Ve kemal abinizin bu konu hakkındaki soruya hic cevap vermemesi. Allah bu zihniyete bu ulkeyi yonetme fırsatı vermesin.
Evet mutlaka bir yaptırımı olmalı bu milletvekiline.ancak akp milletvekili şirinin evinde intihar (!)eden hizmetçinin dosyası niye hemen kapatıldı.
Bu nasıl bir vicdansızlık yav, böylesine cani bir adamı kurtarmaya çalışmak?
bebası kendisine telefonda böyle bir şey söylendiği iddiasından vazgeçti.

en son dediği: "ben doğudan göçmeyim ve aşiret mensubuyum. bir şekilde aşiretim katilin ailesine zarar verecek diye bir iddia çıkmış. chp milletvekili beni arayarak böyle bir kan davasının önüne geçmeye ikna etmeye çalıştılar."
görsel
o zaman hepimiz chp'ye özür ve teşekkür borçluyuz, değil mi?

zaten cinayet de şikayete bağlı bir suçlu değil. sülalece toplanıp "biz bu davadan vazgeçiyoruz" deseler davanın işleyişine herhangi bir etkisi olmaz. tc vatandaşısın biraz aç da kanunlarını öğren.
muğlalılar düşünsün onlar oy verdi.