bugün

pınar'ın son gözdesi olan yağmur atacan kendisinden yaşca küçüktür.* * pınar'ın yağmur'u ilişkilerini "yırtık dondan çıkar gibi çıktım" diye açıkladı.ayrıca "ben ondan yarar sağlamak isteyen insanlardan değilim.beni onlarla kıyaslamayın" dedi.
aşkta sınır ve kural olmadığının kanıtıdır.
hiç kimse için pek bir anlam ifade etmeyen aşktır.
pınar altuğ'un karakter analizi yapılsa umarım pek karmaşık çıkardı. yagmur atacan ise pınar altuğ'un geçmişinden pek etkilenmemiş olsa gerek..
aşk işte..
(bkz: ulusözlük magazin servisi)
zengin kokoş karı ve tokmakçısı genç jigolo aşkı olabilir.
sırf çocuk (!) gıcık diye tasvip etmediğim ilişki.
onun yerinde ben olsam kimseye laf söyletmezdim. pınar güzel ve alımlı bir kadın.
(ben biliyorum kendimi)
(seviyorum ulen)
yeniden patlak veren aşk. daha doğrusu hiç bir misyonları olmadığı halde sadece birbirlerine aşık oldukları için şov programlarına konuklar. bütün şov programlarında ezilen yağmur kardeş. ben o insana cidden üzülüyorum. pınar altuğ gibi biriyle birlikteliğin var ağzından çıkan iki , üç kelime yok kendini savun ya. her beyaz'la düellosunda beyaz iteliyor gönderiyor yağmur kardeşi. yine dakka bir gol on oldu ben saymak istemiyorum artık pınar saysın.*
(bkz: pınar sosis) *
başlarda biraz eleştirdiğim ama zamanla gerçek olduğuna inandığım aşk. *
(bkz: mature fantezisi)
(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)
meyvesini ne zaman vereceği merakla beklenen aşk.
yağmur atacan'ın evde hiç rahat durmadığı ilişki. *
(bkz: atacan la yatacan)
şimdi size yeliz den yalan şarkısını armağan ediyoruz. yalan.. yalan.. yalannn.. hiç de inandırıcı gelmeyen aşk. genç bir erkek ve orta yaşını aşmış bir kadın arada birde sekiz yaş fark varken..
anac ask.
pınar altug ıcın sadece eglenceden, yagmur atacan ıcın sadece cınsellıkten ıbaret oldugunu dusundugum ılıskı.
böyle aşkın ızdırabıyla ilgili aklıma bir çok soru işareti getiren ilişki...bir tane bozuk parayı kocaman bir kuyuya atınız...çıkan ses,yağmur atacan sağ tıkladığında çıkartacağı ses ile aynı olacaktır...
bize b.k yemek düşen duygusal ilişki. herkes böyle düşünüp böyle davransa ne bu ikili bu kadar ilgi çekebilir ne de kiz arkadasin bikini giymesine izin vermek türünde başlıklar açılır.
kıskanılacak aşktır. zira sizinle aynı yaşta herifin teki pınar altuğ gibi bi kadınla evlendi. evde kaldım şerefsizim.
golle sonuçlanmıştır.

(bkz: ay çok hamileyim)
kimseyi ilgilendirmez ama, zorla milletin pardon kimsenin gözüne sokulan, kendilerince de memnun olunan durumdur, nerdeyse nasıl hamöile kaldıgının anlatılacagı, halkın o kadar önemli oldugu bir birliktelik. çok halkçılar, çok popülistler. dogumda bende orda olmak kameraya kayd etmek bu anlarını paylaşmak istiyorum kabul ederlerse.
(bkz: mature)
bozulmasındır.
gerçek aşktır, çok ciddi ilişkimiz var diyenler ayrılırken bu çift hala evli.

http://i.ensonhaber.com/r...-silahli-saldiri_2592.jpg
güncel Önemli Başlıklar