1. 1.
    Yav bilader ben bunları hala anlamıyorum. insan bir düşünür biz kime hizmet ediyoruz. Diye o Kürdistan bir kere olmayacak bu bir ABD o silahları haybeye vermiyor bu iki bu salak PYD lilerde eşoğlueşek bu da üç. Ulan beyin yok yemin ediyorum bu mallarda. Abd desteğini bir gün istediğini alınca kesecek potasyonel olarak bunları hedef alacak. Ee bunlara ne olacak leş olmaya devam. inanılmaz akıl fukaraligi ya.
    3 -1 ... kale3112
  2. 2.
    Pydnin devlet diye bi derdi yok sadece özerklik istiyorlardı suriyede benim bildigim bunuda kaç defa söylediler. Ama erdoğanın güvendiği peşmerge en son hangi isteği vardı söylemeye gerek yok.
    2 -2 ... hercool
  3. 3.
    Kurucusu PKK'nın mal olması nedeniyle yavrusuna da sirayet eden bir özelliktir. Hayır aq bu coğrafyada başa çıkamayacağın iki ülke Türkiye ve iran ama kuklacınız sizi 40 senedir bunlarla uğraştırıyor. Siz baştan akıllı olup Türkiye ile uğraşacağınıza bize karşı efendi olup Irakla, Suriyeyle falan uğraşsanız şimdiye kadar 8 kere ülke kurup 9 kere yıkılmıştınız. Çok da fifi.
    1 -1 ... mahmut sezar
  4. 4.
    Pkk ve pyd nin amacı devlet değildir böyle bir dertleri yok amaçları konfederal sistem yani devletsiz bir sistem.
    2 -3 ... sterka sor