1. 1.
  binbir güçlükle tamamlanan puzzlei sabitlemek için kullanılan, yapışkanlık düzeyi çok güçlü olmayan yapıştırıcı.
  2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  17YTL civarı olan yapıştırıcıların yaptığı işlemi 1YTL lik sıvı pritt in de yaptığını keşfettikten sonra niye bizi kazıklıyolar diye düşünmeme sebep olan ürünleridir. * *
  ... cococabana
 3. 3.
  talimatlarında hiç düşünmeden puzzleın üstüne boca edilmesi önerilse de, akıllarda "kaç gün uğraştım lan ben bunun için, bu su gibi şeyi hiç düşünmeden dökücem mi şimdi?" şeklinde sorular yaratan yararlı bir yapıştırıcı türüdür. yavaş yavaş dökmeye başladığınızda "aha mahfettim puzzle'ı" diyebilirsiniz. ancak kuruyunca gerçekten izi kalmamaktadır. polisan "puzzzle fix" aralarında en pratiğidir. ayakkabı boyası görünümündedir. bir tanesiyle 2000 parça yapıştırılabilir.
  1 ... kahvekremasi
 4. 4.
  (bkz: puzzle i yeniden yapıştırma merakı)
  1 ... venividivici
 5. 5.
  yapıştırıcıyı bir spatula yardımıyla yaymalısınız gibi talimatların işe yaramadığı yapıştırıcı türü. en güzeli elinle bütün puzzela yaydırmaktır. süper yapışır.
  ... suhuko
 6. 6.
  (bkz: tek parçalı puzzle)
  ... boyaci
 7. 7.
  tamamen pazarlama tuzağı. bazı markalarda ücretsiz olarak puzzle nin içinden çıkıyor. başka bir formül aramıyorsunuz ve alışıyorsunuz. içinden yapıştırıcı çıkmayan puzzle yaptığınızda gidip almak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. durun. artık masrafa son! gidip bir koli bandı alın. yaptığınız puzzle ı * bi şekilde ters yüz edin ve arka kısmını şeritler halinde koli bandı ile yapıştırın. bakın size 17-18 puzzle yapmış biri olarak konuşuyorum, her iki yolu da denedim. kesinlikle koli bandı daha sağlıklı. yapıştırıcı ile yapıştırdığım puzzlelarım ev taşırken dağıldı. parçaları kayboldu. kahrolsun puzzle fix.
  ... iserken kicini gidiklayan adam