1. 1.
  kandırması çok kolay olan halktır. ulan adamlar putlara tapıyor, bildiğin kendi yaptığı şeye.

  sen buna dersen yüce varlık var, huriler muriler, adamın gözü döner. o yolda ölür de. üzücü olan ise kandırılmış olması.
  ... yellow
 2. 2.
  (bkz: kendin yap kendin tap)
  3 ... punkmanifestosu
 3. 3.
  Zeus'a tapana müsait yerlerinizle gülünüz, putlara tapan binlerce sene bunu yapmış binlerce insanın yaptığına müsait yerinizle gülünüz. Alay ediniz. Sona gelin 2 bin senelik bir dini doğru bulunuz binlerce kişinin tapınmasından gaz alıp din düşmanı olarak gördüklerinizi sövünüz, din adına fetihlere çıkınız, din adına sömürüye katlanınız. Sonra 10.000 sene sonra yerle bir edilmiş dininize başkaları kıçıyla gülsün. Adamlar da amma hayal gücü varmış, cinler, periler, ademler havvalara inanmışlar diyerek sizinle alay etsinler. Kolay gelsin.

  Putlara tapmış cahhilliğinden tapmış halktır. Zaman içerisinde şüphecilerin gelişmesine ayak uyduramayan tapınmaları daha uzağa göklere evrene taşınmıştır, putlar evrene doluşmuştur.
  2 ... cahilbisikletci
 4. 4.
  var... Malesef var bu tarz akılsız putperestler!..
  (bkz: Hoca efendi)
  ... theodorakis
 5. 5.
  su anda kabe denilen yerde eski dinden kalma putlar oldugunu bilmeyen ve namaz kılması yuksek muhtemel olan ahuramazda ve ehrimen'e secdeye yattıgını bilmeyen bir arkadasın veryansını...
  1 -1 ... scorpioraptor
 6. 6.
  Ayin olarak belli günlerde puta saygı duruşunda bulunan halktır.
  -1 ... jonycooker
 7. 7.
  bugün dünyanın muasır medeniyetlerinde yaşayan halklardır. onları beğenmeyen sizler, o medeniyetlerin yaptığı uçaklarla hacca gidersiniz.
  2 ... silifkenin yogurdu
 8. 8.
  türk milletidir . recep tayyip erdoğanı putlaştırmışlardır.
  1 ... lumber jungle